ריצוף פרקטים למטבחים

ריצוף פרקטים למטבחים

מוצאים את הריצוף הטוב ביותר עבור המטבח

כל אחד ידוע עד כמה המטבח שלו חשוב לו. לא משנה אם אתם גרים לבד, עם שותפים, עם בני זוג, או שאתם משפחה מרובת ילדים - לבטח המטבח שלכם שוקק פעילות, ואין יום שאתם לא נמצאים בו. לכן, אחד הדברים הכי חשובים כשקונים מטבח חדש, או עורכים שיפוצים במטבח, הוא לבחור את שיטת הריצוף הטובה ביותר עבורו. מדוע הריצוף כל כך חשוב במטבח? כי מדובר כאמור בחדר עם הכי הרבה פעילות, שאין רגע שלא מתרוצצים בתוכו, ומה לעשות - לעיתים גם מלכלכים. אנחנו נרצה גם שהריצוף יהיה נוח לניקיון, אבל אסור לשכוח שבנוסף לנוחות הריצוף, נרצה שהוא גם יהיה יפה, וייתן מראה נעים למטבח שלנו. אז איזה ריצוף יכול להתאים לנו - תתפלאו, אבל דווקא הפרקט.

 

מוצאים את הפרקט המתאים

תתפלאו, אבל דווקא הפרקט הוא אחד משיטות הריצוף שיכולים להתאים בצורה אידיאלית למטבח שלכם. למה דווקא הפרקט? ראשית, אין מי שחולק על המראה המיוחד של הפרקט - הוא מסוגל להפוך כל חדר בבית לחדר שהרבה יותר נעים לשהות בו. מצד אחד נעם מאד ללכת עליו, גם יחפים, מצד שני הוא נותן לחדר מראה מאד חמים, עם חיבור חזק מאד לטבע, אפילו אם הוא סינתטי, אבל כי אין כמובן כמו פרקט טבעי כדי להרגיש את החיבור האמיתי לאימא אדמה.
אולם, אנשים רבים, למרות שהם מחבבים מאד את הפרקט לכשעצמו, ומודעים ליתרונות העיצוביים שלו, נמנעים מרכישה של פרקט עבור המטבח שלהם, מחשש שהוא עלול להינזק, ושהוא יהיה קשה מאד לניקיון. מדובר בלא יותר מאמונה תפלה, שמדגימה עד כמה אנשים לא מבינים כיצד פרקט נבנה ומתוחזק. למעשה, תוכלו להתאים כל סוג פרקט למטבח שלכם.

 

איזה פרקט כדאי לבחור?

בעקרון, מומחי פרקטים עד היום חלוקים בשאלה איזה פרקט הוא הטוב ביותר עבור מטבח. יש כאלה שמצדדים בפרקט הסינתטי, משום עמידותו הגבוהה במיוחד, והעבודה שהפרקטים האיכותיים מסוג זה, כמעט ואינם נשחקים גם לאחר מספר שנים, ובנוסף - הם מאד קלים לניקוי.
אולם, גם למצדדי הפרקט הטבעי והגושני יש סיבות טובות לצדד בסוג הפרקט שלהם - כיום יש שיטות פוליש וגימור חדשניות ומודרניות של פרקט טבעי שהופכות אותו לעמיד במיוחד, גם בסביבת המטבח, בפרט אם אתם מוכנים להשקיע כסף ולרכוש פרקט עבה יחסית אם מדובר בעץ גושני, או בעץ עם יותר שכבות.
יש הממליצים אף על שילוב של שטיחים או פרקטים במטבח - כך אפשר להשלים את המראה הנעים והחמים עם שטיחי סף בצבעים שונים, כאלה שישתלבו עם הפרקט - כדי לקבל את מטבח שנעים לשהות בו, להכין בו אוכל ולאכול בו.

 

צרו עימנו קשר ונציגנו יעזרו לכם בעיצוב המטבח!

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: