פרקט עץ למטבח

מראה פרקטים הוא מראה נפוץ ואהוב מאוד בישראל, וכן, בשנים האחרונות אפשר למצוא את  פרקט העץ גם בתוך המטבח. לעיתים, יהיה זה פרקט למינציה ולעיתים יהיה זה פרקט מעץ טבעי, לעיתים יהיה זה פרקט בהיר ולעיתים פרקט כהה, אולם בכל מקרה התוצאה הסופית תהיה מרשימה, יפה ותשתלב מצוין עם מטבח בכל סגנון. בין אם המטבח שבביתכם הוא בסגנון כפרי או בסגנון היי טק מודרני, תוכלו לסמוך על פרקט עץ למטבח, שישדרג את מראהו ויביא לאפקט ה"וואו" המיוחל.

 

כיצד לתחזק פרקט עץ במטבח ?

עם כל האהבה לרצפת פרקט ועם כל הקלות בה ניתן להתקין אותה בכל מקום בבית, עדיין נדרש להכיר את אמצעי התחזוקה של פרקטים, במיוחד בסביבה עתירת רטיבות וחומרים מזיקים, דוגמת המטבח. החוק הבסיסי הוא פשוט מאוד – ברגע שנשפך לכלוך על רצפת פרקט יש לנגב אותו מיד. בהנחה שלא מדובר בהצפה מיוחדת, הרי ששמירה על חוק הבסיס תבטיח שהפרקט יישאר במראה חדש ויפה לאורך כל ימות השנה.
אמצעי נוסף להגנה ולתחזוקה רבת שנים של רצפת פרקט היא באמצעות ציפוי לוחות הפרקט בחומר מגן דוגמת לכה. ציפוי לכה לפרקט מבטיח שמירה על מראה יפה שלה לשנים רבות ודחיית לכלוך וחומרים שמנוניים. לכה לציפוי רצפת פרקט מגיעה בסוגים שונים של גימורים (לכה ? מט?), כך שתוכלו להתאים את הגימור המתאים לטעמכם, אולם יש לדעת כי את הלכה עצמה יש להתאים לפרקטים ודקים  במיוחד . לפיכך, כדאי מאוד לבצע את הציפוי באמצעות אנשי מקצוע המכירים היטב את רצפת פרקט שהותקנה, וכאמור, האנשים המתאימים ביותר לביצוע משימה זו הם המתקינים עצמם. לעיתים ידרשו חומרי אטימה נוספים למריחה על הפרקט באזור הכיור. גם בנושא זה תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע מהם רכשתם את הפרקטים ולשמוע לדעתם.
 

מה לגבי השכרת כסאות הביתה ? האם היא עשויה להזיק לפרקט?

אם אתם עומדים בפני עריכת אירוע גדול בבית, יתכן כי תגלו שכמות הכיסאות הדרושים להם היא גדולה מהכמות המצויה בביתכם, מה שידחוף אתכם בוודאי לבדוק אפשרות השכרת כסאות. לאילו אירועים מתאימה השכרת כסאות? לחתונות הנערכות בבית, לימי הולדת מרובות משתתפים, או אפילו לסדר פסח למשפחות גדולות במיוחד (וחברים ועולים חדשים וכל דכפין). השכרת כסאות מתאימה גם לבתים בהם קיים פרקט והם אינם אמורים להפריע לו. רק ציינו, כי בביתכם מצוי פרקט בעת הזמנת כסאות , כך שחברת השכרת כסאות תכיר את אמצעי הזהירות הנדרשים בהובלת הכיסאות, ותיזהר שלא לפגוע ברצפת הפרקט היפה שלכם. שיהיה לכם אירוע נעים !

 

צרו עימנו קשר ונציגנו יעזרו לכם בעיצוב המטבח!

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: