עיצוב מטבחים ודקים

עיצוב מטבחים ודקים

עיצוב מטבחים ודקים לבית

מזל טוב. רכשתם בית או שהגעתם שלב בו צברתם חיסכון מספיק כדי לעצב את ביתכם הקיים כמו שחלמתם תמיד. עיצוב מטבחים הוא חלק חשוב ביותר בהקניית המראה החדש לבית שלכם. מטבחים הם מרכז הבית בו מתרחשת הרבה מהפעילות המשפחתית. כיום עם כל תוכניות הבישול, מטבחים הופכים לחדר חשוב בבית ומוקד בילוי. אפשר לשלב את הכניסה למטבח עם דקים. אתם לא חייבים בשביל זה בית פונה לחצר, ניתן לשלב דקים עם כניסה דרך מדרגות או בין החדרים שילוב מוצלח של מטבח מודרניים עם עיצוב דקים יצור מראה מרווח ומזמין גם לבית בעל הקף מטרים מרובעים נמוך יחסית.

 

מטבחים שהם חוויה

נושא הבישול כבר חצה את עניין התזונה והרעב בלבד מזמן. כיום מתרחשת סצנת תכנון מטבחים שלמה בה המשפחה יכולה לבלות זמן איכות, בבישול ושיחה. כשאתם באים לבחור בעיצוב מטבחים מתאים למשפחתכם, תמצאו אפשריות רבות כדי להנעים לכם את זמן האיכות. בחנויות ובמרכזי עיצוב מטבחים רבים תמצאו , מלבד הציוד הנדרש, גם יועצים לעיצוב וקטלוגים שיעזרו לכם לבחור את המטבח המתאים לכם ביותר מתוך ההיצע האדיר הקיים בשוק של עיצוב המטבחים כיום. בקטלוגים אילו תמצאו גם את האופנה העדכנית ביותר כיום, דקים. שילוב של דקים עם עיצוב המטבח יעניק לכם מראה הרמוני לבית ויהפוך הן את כניסה לבית, דרך עיצוב דקים והן את השהות במטבח לחוויה.

 

דקים לבתים קטנים

אתם לא חייבים חצר מרווחת או בית צמוד קרקע כדי ליהנות מעיצוב דקים. ניתן לבנות דקים בצמוד לחדרים או כל כניסה נמוכה לבית. דקים בעיצוב הבית המחודש ייתן לכם תחושת טבע גם אם אתם חיים במרכז העיר. עיצוב הדקים מאפשר לבעלי הבית לחוות מרווח גם בבית קטן על ידי שילוב הרמוני עם עיצוב מטבחים מתאים, למשל בצבעי עץ כהה, על ידי שילוב ריהוט עתיק מפוסל, שולחנות מתקפלים מעץ או על ידי צביעת הבית בצבעים טבעיים. דקים יאפשרו לכם ליהנות ממראה שהוא גם מודרני וגם קלאסי. מראה של דק אינו מתיישן ואינו יוצא מהאופנה. עיצוב דקים הוא דרך להישאר תמיד אופנתי ומעודכן ללא צורך לעדכן את הבית מחדש כל כמה שנים וללא צורך להיעזר במעצבי פנים.

 

עיצוב דקים ומטבחים לבתים צמודי קרקע

אם אתם באים לעצב בית צמוד קרקע, דקים הינה הדרך המושלמת לצור הרמוניה בין הבית לחוץ. אם אתם מתכוונים לעשות שיפוץ כולל בבית ניתן גם להיעזר במגוון הדרכים לעיצוב מטבחים כדי להעניק גם למטבח שלכם אופי שישלב באופן כולל בין עיצוב הפנים והחוץ בעזרת התאמת צבע עץ מיוחד עבור הטבחים לצבע של אותם דקים שתבחרו. כאשר בוחרים עץ עבור מטבח מומלץ לבחור בעץ כהה שעמיד יותר לחום וכתמים. אין זה אומר שאתם חייבים לבחור דקים בדיוק באותו צבע. תוכלו למצוא גוונים שונים שישתלבו בהרמוניה. והרמוניה- זה שם המשחק.

 

צרו עימנו קשר ונציגנו יעזרו לכם בעיצוב המטבח!

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: