בניית בית עם מטבח

בניית בית עם מטבח

בניית בית עם מטבח

אצל כל משפחה זה שונה ישנן משפחות שהמטבח הוא לב ליבו של הבית, הקישקע של המשפחה. וישנם משפחות שהסלון הוא מקום המחבר בין כולם, בין אם זה כך או אחרת בתכנון הבית יש לשים דגש מיוחד על תכנון המטבח בעת בניית בית.


בתכנון עיצוב הבית יש לקחת בחשבון את השימוש המתוכנן במטבח, האם מדובר במטבח לבישול ואפייה אינטנסיבית או לחמום וראווה בלבד. האם אוכלים במטבח או שהוא נועד לבישול בלבד. לחשב לפי מספר הנפשות בבית, סגנון החיים, הצרכים והתקציב.
 

ניתן לתכנן את גובה משטח העבודה בהתאם לבעלי הבית. שיהיה נוח לגישה ועבודה ומותאם לצרכים. גובה נכון יכול למנוע כאבי גב מיותרים. מספר כיורים במידה ומדובר במשפחה דתית, סוג וגודל הכיור לפי רצון ושימוש, מיקום לכל מוצרי החשמל, אחסון לכל כלי המטבח, מגירות נוחות ומרווחות הנפתחות בקלות ואינן מסוכנות בעת הסגירה, ביטחון למשפחות עם עוללים קטנים סקרנים, משטח העבודה רחב, מטבח מזמין לבשלנים ולאוכלים. אוורור לריחות, קולט אדים וחלונות.
 

מיקום המטבח חשוב שיהיה קרוב לשולחן האוכל שלא ייווצר מצב שצריך לערוך מסע עם הסירים ולסרבל את הארוחה. מטבח פתוח מקנה קשר ישיר עם הדיירים, אך במקרה כזה חשוב שהמטבח יהיה תמיד נקי ומסודר ולכן זה מתאים רק למי שיכול לעמוד בזה באופן קבוע. זה טוב וחשוב גם בבית שיש ילדים קטנים כך אפשר לבשל ולפקח במקביל מה קורה מחוץ למטבח.
 

מחירי המטבחים משתנים ושונים במאות אלפי שקלים ולתלויי בארונות מחומרים טבעיים או סינטטיים, שימוש במשטח העבודה, חיפוי הקירות, הרצפה ומוצרי החשמל.
 

המטבח נמצא בשימוש יומיומי, לא קל לשמור על הניקיון והסדר, חשוב להתאים את החומרים והצבעים לפי אופי בעלי הבית ולהתאים אותו לעיצוב הבית כולו. שידבר באותה שפה שיהיה פרקטי ועמיד לאורך זמן, מטבח יכול להחזיק מעמד עשרות שנים אם הוא מאיכות טובה ושומרים על הקיים בניקוי ותחזוקה מותאמת.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: