8 טריקים למטבחים שאין להם הרבה מקום על השיש

8 טריקים למטבחים שאין להם הרבה מקום על השיש

עיצוב ושיפוץ המטבח מחדש הוא לאו דווקא הוצאה כספית בלתי מוגבלת והוא לאו דווקא מכיל שינוי של הארונות, הזזת רהיטים, שיפוץ, החלפת דלתות, שינוי צבע המטבח, הוספת תמונות חדשות או צביעת קירות. לפעמים ניתן פשוט לעשות מספר שינויים קטנים בכדי לקבל מטבח מעוצב ומרווח הרבה יותר.

השיש במטבח, כדוגמא, הוא אחד מנכסי הנדל"ן הכי יקרים בכל הבית שלך. לא רק שאתם  משתמשים בו בזמן הבישול, אלא שברוב הפעמים אתם משתמשים בו אף לאחסון של כלים ומצרכים יומיומיים כגון קופסאות התבלינים, הקומקום החשמלי והטוסטר. קבלו כמה עצות שיעזרו לכם לעשות שימוש בכל ס"מ שיש לכם ועל הדרך תהפכו את המטבח שלכם למסוגנן ומגניב.
 

1. בחרו קופסאות יפות

בין אם אתם אופים נלהבים שאוהבים שיש להם גישה קלה לקמח ולסוכר, ובין אם אתם הורים שחייבים שהקורנפלקס או העוגיות קפה שלהם יהיו בהישג ידף זה בסדר להקדיש שטח דלפק לחומרים שאינם מתכלים. הבעיה היא שאם משאירים אותם באריזתם המקורית – מקבלים מראה מבולגן ומלוכלך. הפתרון: קנו כמה צנצנות זכוכית אלגנטיות או קופסאות מעוצבות ותקבלו ישר מראה מסוגנן ומסודר.
 

2. אספו לקבוצה מספר פריטים כדי ליצור תחושה מלוכדת ומגובשת שנעשו בכוונה

אנו עושים במטבח ובחלק מכליו שימוש תכוף ויומיומי. אם תקבצו חלק מהחפצים הללו ביחד, חפצים שגם ככה מונחים על השיש בנפרד – כגון המלח והפלפל, תבלינים, שמן זית, מעמד לסכו"ם, ומפיות הנייר ותשימו אותם על מגש הגשה לבן ויפה, תשיגו בשנייה אחת מראה יותר מסודר.
 

3. פנק את המגירות שלך בכל מיני פתרון סידור ואחסון

כאשר שטח הדלפק מוגבל, אין מנוס מלהפוך את המגירות והארונות ליותר שימושיים (יותר מפתים לשימוש) על ידי הפיכתם למקום אחסון חכם. פריטים כמו בלוק מיוחד לסכינים שנכנס למגירה, מדף תבלינים ועוד שכבות שהופכים את המגירה למסודרת יותר – כל דבר שיכול לעזור לכם לנקות חלק מהדברים ששכבו לכם על השיש ותפסו לכם מקום.
 

4. נסו מתלה למגבות

פתרון פשוט זה עושה שימוש בחלק שמעולם לא חשבתם שתעו בו שימוש – בדפנות. כל שעליכם לעשות זה להתקין בפשטות על אחד הצדדים והדפנות של המטבח מתלה מגבות (כמו של האמבטיה) ואח"כ באמצעות כמה ווי S  אתם יכולים לתלות סירים ומחבתות שדרך הצגה זו תואמת אותם.
 

5. הניחו מעמד לעוגה בתוך הכיור

אנחנו לא מתכוונים למגש, אלא למעמד מוגבה שעליו אמורים להניח עוגה. נורא קל למצוא והוא גם די זול, רק שבמקום עוגה תניחו עליה את הסקוץ' והסבון כלים. המעמד מוסיף למטבח מראה מיוחד, יוצר סדר וכמובן שהסבון זמין מיד למתי שרוצים.
 

6. תבחרו טוסטר נחמד

אחסון בארונות מוצרים שאתה משתמש בהם על בסיס יומיומי יכול להיות מטרד של ממש, ולכן אם אתם ממש חייבים להקדיש שטח מהשיש במטבח לטובת בלנדר, טוסטר או קומקום חשמלי – תוודאו שהוא יראה טוב – תבחרו בעיצוב נחמד, בצבע מיוחד ונעים ואל תשכחו לנקות אותם מפעם לפעם.
 

7. תגרמו לקירות שלכם (אלו שצמודים לשיש) לעבוד חזק יותר

פס מגנטי לתליית סכינים הוא לא רעיון חדש, אבל אל תזלזלו בעיצוב החלק שלהם וברעיון האחסון שעומד מאחוריהם. על אותו רעיון יכול לשמש מוט המשמש בד"כ לתליית וילונות כמוט אשר ישמש להחזקת ספלים ומגבות. רעיון שמצריך קצת עבודה הוא ממש לכסות את הקיר במשטח מלא חורים אשר ייתן לקיר שלכם מראה מסט ערמומי ומקום אחסנה גמיש.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: