שיפוץ בית

ההחלטה לשפץ את ביתנו אינה נלקחת בהינף יד ועל כל בעל דירה לקחת בחשבון את כלל הפרמטרים שנלווים לשיפוץ הבית. כבר בשלב הראשון עלינו להבין האם אנו ערוכים לביצוע השיפוץ, הן מבחינת לוחות הזמנים והן מבחינה כלכלית, אחרת חבל לצאת לדרך משום שזה עלול להכניס אתכם למצוקות רבות בין היתר כלכליות.

אם הבנתם כי אתם מוכנים לשיפוץ בכל רמ"ח איבריכם עליכם בשלב הבא להבין איזה חלק של הדירה ברצונכם לשפץ, בין אם זה את חדר האמבטיה והשירותים, המטבח, חדרי השינה, כל הדירה וכן הלאה.

במהלך שיפוץ הבית, עלינו לקחת בחשבון את פן העיצוב, אך גם להתייחס לפונקציונאליות של כל חלל משטח הדירה, על מנת להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה בוצעה בשלמות ולא תאלצו לבצע תיקונים או שיפורי מקצה בסוף התהליך.
חשוב לזכור ולהבין כי שיפוץ בית דורש מאיתנו השקעה רבה הן מהבחינה הכלכלית והן מבחינה מנטאלית, כך שככל שנבצע את השיפוץ במקצועיות, כך נצליח ליהנות מחיים איכותיים, מבלי שנאלץ להתמודד עם ליקויים בעתיד, או עם עיצוב שאינו עולה על הרצונות שלנו.

 

כיצד מבצעים שיפוץ

 את השיפוץ אתם יכולים לבצע באמצעות מספר בעלי מקצוע אשר כל אחד מומחה בתחומו, מה שיצור מעט בירוקרטיה ואדמיניסטרציה לאורך כל הדרך, משום שעם כל אחד תקבעו מחיר שונה ותפתחו במו"מ חדש, תאלצו לסנכרן במדויק את הגעתו של כל בעל מקצוע עם או במקביל לעבודתו של בעל מקצוע אחר המשלים את עבודת השיפוץ ועוד.
מאידך, עבודה עם בעלי מקצוע שונים מבטיחה לכם במאת האחוזים כי התוצאה תהיה בדיוק בהתאם למצופה וכל אחד מחללי הבית יעוצבו על פי דרישתכם האישית בלבד.

שיפוץ בית יכול להתבצע גם באמצעות בעל מקצוע אחד (קבלן), אשר הוא יהיה אחראי גם על יתר בעלי המקצוע שיגיעו לבצע עבודות והתקנות שונות,הקבלן גם יהיה אחרי לספק חומרי בניה ומוצרי בנייה כמו אלומיניום לדוגמא...  במקרה זה אתם יכולים להיות פנויים יותר ולא להתרוצץ במהלך השיפוץ אחר בעלי מקצוע ולדאוג כי הם מבצעים עבודתם נאמנה.

חשוב מאוד לזכור כי כל אחד מחללי הבית חייב להתאים לקו עיצוב אחיד אשר נקבע מראש ואם תעצבו כל חלל באופן שונה ולא אחיד, ביתכם יכול להראות כמו גיבוב סגנונות ועל זה נאמר, "כל המוסיף גורע".

אם תבחרו לעבוד עם בעל מקצוע אחד ולא תקבלו החלטות שגויות במהלך בחירת העיצוב של כל חלל, אתם תזכו בבית משופץ ומעוצב בטוב טעם בו תיהנו לשהות
יש לציין כי שיפוץ בית בתל אביב יכול לעלות הרבה יותר מאשר בשאר חלקי הארץ אבל קבלת סטטוס תמ"א 38 יכולה להוזיל את  עליות השיפוץ

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: