שילוב נכון של אריחי קרמיקה במטבח המודרני

שילוב נכון של אריחי קרמיקה במטבח המודרני

אנחנו עדים כל הזמן לטרנדים בעולם העיצוב ועולם הבנייה, פעם היה זה טרנד חיפוי הרצפה (הפרקט), שהפך כל פופולארי בזכות כל יתרונותיו ופעם יהיה זה טרנד צבע עם טקסטורות. לצד כל הטרנדים, ישנם כמה "אלמנטים" אשר תמיד יישארו ויופיעו בכל עיצוב מטבח באשר הוא, ואין זה משנה באם מדובר על מטבח מודרני או מטבח בן כמה שנים בדירה ישנה. אחד מאותם אלמנטים הוא אריחי הקרמיקה במטבח – אריחים אותם נראה בכל מטבח ובכל בית, שכן זהו החיפוי הטוב ביותר והנכון ביותר עבור המטבח.

 

כמה מילים על המטבח

רבות דובר על חדרי הבית והוכרז בפה אחד כי המטבח הינו החדר החשוב ביותר בבית ולא בכדי. במטבח נמצאים הפריטים החשובים ביותר בכל בית והם האוכל, השתייה וכמעט תמיד גם איזה שולחן אוכל (יכול להיות קטן כתוספת לפינת האוכל ויכול להיות שיוצב השולחן אוכל המרכזי), בו יוכלו כלל דרי הבית לשבת לסעוד וליהנות, האחד בחברת השנייה. הסיבה לחשיבות המטבח היא כי הוא כנראה החדר בו נבקר הכי הרבה בבית, מכיוון שכולנו זקוקים לאוכל, שתייה ולחברה. ולכן, תודות ובעקבות חשיבות חדר המטבח בבית, עלינו לשים דגש קצת יותר גדול, בעת עיצובו והפריטים הנמצאים בו. מומלץ כי המטבח יהיה חדר נעים לשהייה ארוכה וגם פונקציונאלי.

 

אריחי המטבח – מדריך מלא לשילוב נכון

בנקודת זמן זו, טרנד חדש שוטף את עולם אריחי המטבח העשויים קרמיקה והטרנד הזה כנראה עומד להישאר איתנו זמן רב... מדובר על אריחי קרמיקה צבעוניים המצליחים להפיח את שממת הצבע האחיד ולייצר עיצוב ייחודי ומעניין לאריחים. בעבר, האריחים אשר נקנו עם ציורים ועיטורים עליהם, נשחקו מהר מאוד ומה שהיה יפה ומיוחד, הפך להיות סוג של "כתם" על האריח. כשם שישנם פיתוחים בכל תחום העיצוב והבנייה, כך פותחה שיטת צביעת האריחים, שיטה המצליחה להחזיק מעמד זמן רב הזהה לאריחים הסטנדרטים הקיימים בשוק. הטכנולוגיה החדשה לצביעה, מצליחה להעניק איכות מוצר גבוהה מכל מה שהכרנו עד היום ומאפשרת לנו ליהנות מאריחים מעוצבים ועמידים.

אחד הדברים, שחשוב לנו לציין, הוא כי האריחים החדשים אינם דומים לאריחים הישנים – ולא רק מבחינת חוזק, יופי ועמידות, אלא גם בכל הקשור ליופי ולמגוון הרחב הקיים ולגדלי האריחים. בעבר, היו מקובלים אריחים בגודל סטנדרטי של 20X20 וכעת ניתן לאתר אריחים בגדלים גדולים יותר - וזה בעצם משלים את המעגל ומביא לכך שכל אחד ואחת מאתנו, יוכל למצוא את העיצוב המתאים לו, הגודל המתאים והסגנון עיצובי אותו הוא רוצה להוסיף לנופך המטבח שלו.

לסיכום, עולם אריחי הקרמיקה תופס תאוצה ומתרחב בכל יום. אם בעבר היו לנו אריחים בגודל אחיד, בצבע אחיד ועם מספר מוגבל של עיטורים ועיצובים, הרי שכיום יש לנו גדלים שונים, עיצובים מרהיבים ואיכות גבוהה יותר.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: