האביב הגיע! הגיע הזמן לשפץ וגם לצחצח את הבית

החורף עשוי להביא עמו "נזקים" רבים לבית בדמות רטיבות, נזילות, קילופים, עובש ועוד מגוון תופעות הדורשות טיפול מקצועי. הזמן המושלם לבצע את התיקונים השונים הוא בעונת האב..
קרא עוד ››

דלתות כניסה

דלת הכניסה לבית אומרת הרבה על הבית עצמו ועל דייריו. הדלת היא כמובן הדבר הראשון אותו רואים לפני הכניסה לבית, ובנוסף, בגלל היותן הפתח העיקרי אל הבית, הן גם המקום הראשון שדרכו י..
קרא עוד ››

ארונות הזזה

אחד מהפתרונות האידאליים ביותר בשביל לחסוך מקום בבית בארונות הבגדים ובשאר הציוד העודף הזרוק לו בפינת הבית, זה בעזרת ארונות הזזה שיכולים להיות פתרון מצויין.
הארונות הזז..
קרא עוד ››

דלתות פנים

דלתות פנים בתוך הבית הם אחד הדברים החשובים ביותר בכל דירה, אחד הדברים הראשונים שרואה בן הבית שנכנס הביתה הוא הדלתות הפנימיות שמפרידות בין המטבח לסלון, בין חדר לחדר ובין המקלח..
קרא עוד ››

מבנים ניידים

אחת השיטות החדשות לבנייה כיום היא בעזרת מבנים ניידים המשמשים למגורים, למשרדים, כיתות לימוד, גני ילדים, והרחבות למבנים קיימים.

שיטת הבנייה הניידת נכנסה לישראל לפני ..
קרא עוד ››

הדברת מזיקים במטבח

חושך. לילה. צעדים נשמעים במסדרון, אור קלוש מודלק בפינת הבית, ו-אהההההההההה ! צרחה מפלחת את הבית ומעירה את כל דייריו (וסביר להניח שגם את השכנים) – ג'וק !!

..
קרא עוד ››

בחירת אדריכל

במידה והחלטתם לשפץ את הבית או לתכנן נכס חדש, מומלץ להיעזר בשירותיו של אדריכל, שתפקידו בכוח יכלול את תכנון הבנייה ועי..
קרא עוד ››

ארונות אמבטיה

ארונות הם אביזר ריהוט חיוני עבור כל בית בו מאוחסן ציוד, בין אם מדובר בציוד המאוחסן באופן זמני או ציוד המאוחסן לטווח הארוך. הייעוד הראשון של הארונות הוא כמקום אחסון פונקציונאל..
קרא עוד ››

שיפוץ בית

ההחלטה לשפץ את ביתנו אינה נלקחת בהינף יד ועל כל בעל דירה לקחת בחשבון את כלל הפרמטרים שנלווים לשיפוץ הבית. כבר בשלב הראשון עלינו להבין האם אנו ערוכים לביצוע השיפוץ, הן מבחינת ..
קרא עוד ››

מזגני תדיראן

מזגני תדיראן מציעים לצרכנים שימוש באחת מבין שיטות המיזוג המתקדמות הנפוצות בעולם. במקביל, במזגנים של חברת תדיראן תוכלו למצוא גם שיטות קירור בסיסיות, אמינות ומוכחות. שלושת השיט..
קרא עוד ››

לתפוס אחרת את דלתות הפנים בבית

את דלתות הפנים ניתן למצוא בכל אחד מן הבתים בארץ וכמספר הבתים, כך מספר הסגנונות והדגמים, הצבעים והגדלים. אין ספק שתרבות העיצוב המודרני שינתה באופן משמעותי את כללי המשחק וכיום ..
קרא עוד ››

חשיבות עיצוב סלון

עיצוב הבית הוא תחום מרתק, אשר נעשה נפוץ מאד בשנים האחרונות. אנשים רבים כבר אינם מסתפקים בבית פשוט, אלא מעוניינים לעצב אותו בסגנון ייחודי אשר יתאים להם ולאופיים. עיצוב הבית הו..
קרא עוד ››

ניקיון המטבח באופן מושלם

איש לא יערער על ההכרח להקפיד הקפדה יתרה על ניקיון המטבח ועל ההיגיינה שלו. אם יש בבית מתחם שאי אפשר להפריז בחשיבות השמירה על ניקיונו- זה המטבח. לבד מהקפדה על אי השארת שאריות מ..
קרא עוד ››

הטרנד החם של ציפוי אפוקסי לרצפות בטון לבית

מחפשים דרך מיוחדת לעצב את הבית שלכם? כמובן שכמו תמיד - המפתח טמון בעיצוב הנכון של הריצוף. לא תמיד אנו מסתכלים ומבינים עד כמה לעיצוב של הריצוף יש השפעה אדירה על איכות החיים בב..
קרא עוד ››

איך פרגולות ומטבחי חוץ משפרים את איכות החיים בגינה?

פרגולות ומטבחי חוץ הם דרך נהדרת לשפר את איכות החיים בגינה, הם מוסיפים בעצם סיבה ורצון להיות בגינה, כאשר הגינה שלנו יפה ומעוצבת אז יותר כיף לשבת בה לאורך זמן ארוך ללא רצון לקו..
קרא עוד ››

ריצוף גרניט פורצלן ריצוף ברמה מעל כולם

לאחר ערבוב החומר הקראמי, ממנו נוצר בסופו של דבר האריח, מוסיפים אליו צבע; אז מבעירים את האריח בטמפרטורה של 1220 מעלות צלסיוס. דרך זו מבטיחה אטימות מרבית של החרס, כמו גם צבע יצ..
קרא עוד ››

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: