קצת על סוגי מטבחים

קצת על סוגי מטבחים

בין אם הנכם עומדים להיכנס לבית חדש מקבלן, או שמא לבית מחודש אשר עבר שיפוץ כללי, הרי שהכניסה לבית והבחירה בשילוב מטבח איכותי ומעוצב בו מחייבת מקצועיות רבה, כאשר לשם כך יש בפניכם מספר אפשרויות בחירה, והן :
 

 • בחירה במעצב פנים – הדרכתו ועזרתו של מעצב פנים מקצועי לעיצוב חלל הבית תעזור לכם בעצם לעצב את כל החללים השונים בביתכם, תוך התאמתם הנכונה האחד לשני וכמובן התאמה מדויקת לרצונותיכם וצורכיכם.
 • עיצוב אישי בליווי אנשי מקצוע בחברה מובילה - הזמנת שירותיו של מעצבי פנים לעיצוב חלל הבית בכלל וחלל המטבח בפרט היא יקרה ולעיתים אף "מכבידה", על כן עומדת בפניכם האפשרות להזמנה, תכנון ועיצוב של מטבח איכותי ומיוחד המותאם באופן אישי ומדויק לצורכיכם בחברה מובילה ואמינה לייצור מטבחים.
  בחברה מקצועית הפועלת בתחום ייצור המטבחים באופן אמין ומקצועי פועלים אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים, אשר בהם נמנים גם מעצבים מומחים.מעצבים העובדים במפעלים וחברות כאלו, הם אלו אשר יוכלו לספק לכם מידע נרחב על סוגי הסגנונות השונים, ללוות אתכם בתהליך העיצוב (מתחילתו ותכנונו ועד לסופו) וכמובן להתאים יחד אתכם את המטבח המעוצב לחלל ביתכם.
 • נגר מקצועי – האפשרות להזמין את שירותיו של נגר פרטי אשר יגיע אל ביתכם, ימדוד את קירות חלל המטבח וייצר בעבורכם את המטבח המיועד הינה אפשרות זמינה ונוחה אך לעיתים איננה מספקת את הפתרון האולטימטיבי לצורך בעיצוב אידאלי רצוי ומיוחד של מטבח מעוצב עליו חלמתם.מלבד לכך, ישנם המעדיפים שלא להזמין את מטבח הבית בעבודה פרטית של נגר מקצועי בשל החשש מהתנערות מאחריות או שמא נזק.

 

מה הם סוגי המטבחים הקיימים כיום ומה הם יתרונותיהם \ חסרונותיהם באם קיימים ?

 • מטבח פרובנס - המטבח הכפרי שהיה מוכר לכולנו, קיבל מעיין "טוויסט" והפך חדשני ומיוחד בשנים האחרונות, מה שהפך אותו למטבח פרובנס מבוקש ונפוץ עד מאוד.
 • מטבח מודרני – הינו מטבח המשלב בתוכו נראות מיוחדת של סדר, ניקיון, שמירה על קווים חלקים ונקיים וכמובן שימוש בנירוסטה לצד שילוב הצבע הלבן וכד'.
  המטבחים המודרניים הם מטבחים פונקציונאליים המשרתים את בעליהם נאמנה למשך שנים רבות בעמידות ונוחות חסרת פשרות.
 • מטבח מעץ מלא – בשנים האחרונות ניתן לראות כי הבחירה בסוג מטבחים אלו הפכה מואטת ופחות מתבקשת, הן בשל העלות הגבוהה של העץ המלא, והן בשל אפשרויות העיצוב הטמונות בחומר.
  מטבח מעץ מלא היה ועודנו מטבח יוקרתי ויקר אשר ביקושו ומימושו פוחתים בשל כך בשנים האחרונות.
 • מטבח בהרכבה עצמית – האפשרות הזמינה ביותר לרכישה מהירה של מטבחים היא ללא ספק רכישת מטבח להרכבה עצמית מחנויות ורשתות אשר מספקות את חומרי הגלם החתוכים על פי מידות, את האביזרים המשלימים וכמובן את הוראות ההרכבה.
  ברכישה מסוג זה יהיה עליכם לקחת בחשבון כי תצטרכו כלים מתאימים, סבלנות רבה ויכולות בנייה, מדידה ודיוק מוחלטות.

 

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: