עיצוב מטבח פרקטי

עיצוב מטבח פרקטי

תחום עיצוב המטבחים בארץ תפס תאוצה בשנים האחרונות מה שמעלה את הביקוש למעצבי פנים ולחברות מטבחים וזאת למרות שיש אנשים שעושים את העיצוב בעצמם.
עיצוב המטבח בצורה עצמאית ללא עזרה של אנשי מקצוע עלול לגרום לכמה דברים:

  • טעויות בעיצוב אשר יגרמו להוצאת כסף גדולה יותר או אפילו לנזק בלתי הפיך.
  • חריגה מתקציב שיפוץ המטבח.
  • בזבוז זמן בגלל תכנון לא נכון או אי תכנון בכלל.

הרבה אנשים לא מבינים שעיצוב בכלל ועיצוב המטבח בפרט, זה לא רק עניין של להפוך חדר ליפה יותר ולחדש את הארונות, אלא לעשות אותו פרקטי יותר.
מה הכוונה במילה פרקטי? מטבח הוא חדר שאנחנו נמצאים בו לא מעט ולכן חשוב שהתנועה בו תהיה נוחה, שכל ארון או מגירה יהיו במקום הגיוני לפי הצורך שלנו בכלים שנמצאים בהם, שיהיה מספיק שטח לעבודה וכד'. לפניכם מספר טיפים לעיצוב נכון ופרקטי יותר של המטבח שלכם.


מחפשים רעיונות לעיצוב? כנסו לגוגל

לפני שאתם מתחילים לעצב את המטבח חפשו רעיונות באינטרנט מבלוגים או אתרים של מעצבי פנים. חיפוש כמו "עיצוב פנים מטבחים" יכול להניב לכם תוצאות מעניינות שיעזרו לכם לקבל רעיונות.

 

עשו סדר בבלאגן

עוד משהו שחשוב לעשות לפני תחילת העיצוב הוא סדר בכלים ובכל מה שנמצא במטבח. אין טעם לשמור על חפצים שלא משתמשים בהם או בכלל לא אמורים להיות במטבח ולהעביר אותם למטבח החדש. בתכנון המטבח נסו לחלק אותו לאזורים כמו: אזור בישול, אזור אכילה, אזור אחסון וכד'.

 

תקציב

קבעו תקציב עוד בתחילת הפרויקט ודאגו לא לחרוג ממנו. עשו השוואת מחירים לפני שאתם קונים ארונות, מגירות, אי וכד'. לפעמים לא חייב אפילו לקנות חדש אלא לחדש את מה שיש במידה וזה אפשרי.

 

פרקטיות

חשבו לפני תחילת העיצוב איפה אתם רוצים שכל דבר יהיה במטבח, מה הצרכים שלכם מהמטבח, האם אתם משתמשים יותר בתנור או בכיריים, האם יש לכם מספיק מקום להכין את האוכל, האם אתם רוצים שיהיה מקום לאכול במטבח או שאוכלים רק בפינת האוכל? כל השאלות האלה קריטיות לתכנון נכון של עיצוב המטבח.

 

שכרו מעצב פנים

מאוד מומלץ לשכור את שירותיו של מעצב פנים מקצועי שיוכל לעזור לכם בכל שלבי עיצוב המטבח: החל מבניית התקציב, הכנת סקיצות והדמיות למטבח החדש והבנה של הצרכים שלכם מהמטבח ועד לשלב הסופי של עיצוב המטבח שלכם למטבח חדש, יפה ופרקטי תוך שמירה על גבולות תקציב השיפוץ.

לסיכום, עיצוב המטבח הוא עניין חשוב ששווה להשקיע בו. הבאת מעצב פנים מומחה תעשה את חייכם קלים יותר כי הוא יעשה הכל כדי שתשמרו על גבולות התקציב ותקבלו ממנו את המקסימום- מטבח חדש, יפה ופרקטי שיהיה לטעמכם ויתאים לצרכים שלכם ושל המשפחה שלכם.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: