ניקיון המטבח באופן מושלם

ניקיון המטבח באופן מושלם

איש לא יערער על ההכרח להקפיד הקפדה יתרה על ניקיון המטבח ועל ההיגיינה שלו. אם יש בבית מתחם שאי אפשר להפריז בחשיבות השמירה על ניקיונו- זה המטבח. לבד מהקפדה על אי השארת שאריות מזון וסילוק האשפה מדי יום או אף פעמים אחדות ביום, קיימות פעולות נוספות שצריכות להתבצע על מנת להבטיח כי הוא יישמר נקי והיגייני.


אחת מהפעולות החיוניות שצריכות להיעשות מדי פעם על מנת לשמור על ניקיון מרבי ומיטבי היא ניקיון המטבח באמצעות קיטורית – מכונת שטיפה בקיטור. הקיטורית מאפשרת חיטוי המתחם על ידי המסת הלכלוך הקשה, ללא צורך בחומרי ניקוי אחרים. לחץ האדים החמים מהווה אמצעי יעיל מאין כמוהו לניקוי יסודי של מקומות שונים במטבח, אשר קשה לנקות אותם באמצעים אחרים.


לחץ הקיטור מסייע אפוא לניקיון מטבחים שונים, תעשייתיים וביתיים. אחד היתרונות בשימוש בשיטה זו הוא העדר הצורך בשימוש בכימיקלים, מה שהופך אותה לשיטה ירוקה וידידותית לסביבה.


האפקט של הקיטורית הוא בכך שאדי הקיטור המוזרמים בלחץ גבוה חודרים גם אל הנקבוביות הקטנות ביותר של החומר וממיסים את הלכלוך שהצטבר בו.


לניקיון המטבח יש היבטים שונים. הוא מחייב שימוש זהיר ומושכל בשיטות ובחומרי ניקיוי ייעודיים וייחודיים, מה שמצדיק ואולי אף מחייב לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית. ברור לכול כי חומר ניקוי שמתאים לרהיטי עץ לא מתאים למשטח עבודה משיש או למכשירי חשמל מנירוסטה.


היתרון של חברת ניקיון מקצועית

חברת ניקיון מקצועית, שברשותה ציוד משוכלל תנקה, בין השאר, את הריפודים שלכם, ובמידה שהדבר יידרש, היא תעשה זאת באמצעות שואב אבק עצמתי המסוגל להשמיד את קרדית האבק הסמויה, הזעירה, המסתתרת בעומק הריפודים, סמויה מן העין ומחוללת את פורענותה מתחת לרדאר...


גם אם אתם, במטבח הביתי, מסתדרים לכאורה בכוחות עצמכם בניקוי שוטף של המטבח, רצוי ומומלץ להסתייע פעם בכמה זמן בשירותי הניקיון המקצועיים והמיטביים של חברה מקצועית, מנוסה, אשר עובדיה מאומנים ומיומנים בביצוע עבודות ניקיון יסודי בבית ובכל מתחמיו.


חברת ניקיון מקצועית תייעץ לכם בתוך הבית כיצד ניתן לנקות אותו כך שהבית לא רק ייראה נקי ומצוחצח אלא יהיה היגייני ובטיחותי, מקום שאין בו כל חשש וכל סיכון להידבק מגרם מזהם מכל סוג שהוא.


בשל השימוש התכוף במטבח השהייה בו והפיכתו, הלכה למעשה, לאחד המתחמים המרכזיים הפעילים ביותר בבית, והיות שהוא המקום זהו נשמר המזון ובו מכינים ממנו ארוחות, חשוב לשמור אותו מכל משמר נקי והיגייני.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: