מיני בר – איכות מים ללא פשרות

מיני בר הפך בשנים האחרון ללהיט ספק המים של ישראל. לא עוד מסנן מים המותקן תחת הכיור או מסנן מים המותקן בתוך מכשיר המחובר למי הברז שלכם, אלא מים טבעיים, מים מינראלים זמינים כל היום ולכל אחד. מיני בר מים מינראלים הוא מתקן ייחודי שפותח במיוחד, כדי שישמש אתכם במטבח הבית או במטבחון העסק או המשרד. מיני בר מונח על הדלפק או על השולחן או על השיש ומאפשר לכם ללגום מים איכותיים, נקיים וטעימים.
בניגוד למתקנים עם מסנן מים, מיני בר מים מספק לכם את המים המעולים שלו מכד מים גדול של כ 19 ליטר. כד מים זה ממולא במפעל המילוי המצא בסמיכות למקור המים המינראלים ברמת הגולן. מים מינראלים אינם עוברים תהליכי חיטוי או סינון אלא שהם נשאבים ישירות מן המעיין התת קרקעי אל הכדים והבקבוקים.
לא נעשית כל פעולה בין השאיבה למילוי הכדים. עובדה זו לבדה יכולה ללמד על איכות המים. כך יוצא שכשאתם פותחים ברז של מיני בר , כאילו ונשפכו לכוס שלכם המים ישירות מן המעיין.
מים שעברו דרך מסנן מים אמנם נראים טובים יותר ממי ברז והם צלולים יותר ואולי אף טעימים יותר ממי ברז, אבל הם לא מתקרבים למים הטבעיים הזורמים מן הכד של מתקן מיני בר ישר לתוך הכוס שלכם.

 

דגמים שונים

מיני בר עומד על הדלפק במטבח שלכם או במטבחון המשרד שלכם, הוא מעוצב בצורה יפיפייה ויכול לספק לכם מים מינראלים לאורך כל היום. מיני בר הוא מתקן הניזון מכדי מים בעלי קיבולת של כ 20 ליטר המספיקים לזמן ממושך גם במקום שבו נמצאים אנשים רבים. כדי המים ניתנים להחלפה מהירה וללא כל בעייה וכל אחד ואחת מסוגלים לעשות זאת בנוחות. המתקן מגיע בכמה דגמים שונים ובכמה צבעים לנוחותכם, הפעלתו פשוטה ונוחה ואין הוא תופס מקום רב.
מיני בר רגיל – מתקן זה מאפשר לכם לקבל מים קרים או חמים משני ברזים שונים המופעלים בלחיצה קלה.
מיני בר דיגיטאלי – מתקן זה מאפשר לכם מין קרים וחמים, אך בנוסף הוא מאפשר לקבוע את טמפ' המים היוצאים ממנו לכל מזיגה בנפרד. המתקן אידיאלי להכנת משקאות חמים כמו תה, קפה, שוקו וכדומה.
מיני בר דיגיטאלי "שומר שבת" – מתקן שדומה בכל למתקן מיני בר דיגיטאלי, אלא שבו מותקן גם "שומר שבת" המאפשר מים חמים בשבת ללא הפעלה ישירה של המתקן על ידי המשתמש.
מיני בר מחרס – זהו מתקן מיוחד המספק רק מים בטמפרטורת החדר אך בסיסו עגול והוא עשוי חרב מעוצה ויפה.

 

מיני בר בכל בית

כיום ניתן למצוא מיני בר מים מינראלים כמעט בכל בית. הדגמים השונים הצבעים והעיצובים הופכים אותו לא רק למתקן פרקטי לשתיית מים, אלא גם למתקן מעוצב שמוסיף לעיצוב כל חדר שבו הוא נמצא. גודלו הקומפקטי מאפשר להציב אותו על כל דלפק או שיש מטבח והופך אותו למתקו המים מספר אחד בישראל.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: