הטכנולוגיות של מזגני תדיראן

מזגני תדיראן מציעים לצרכנים שימוש באחת מבין שיטות המיזוג המתקדמות הנפוצות בעולם. במקביל, במזגנים של חברת תדיראן תוכלו למצוא גם שיטות קירור בסיסיות, אמינות ומוכחות. שלושת השיטות אותן חשוב לציין בהקשר הזה הן מערכות המולטי, מערכות קירור VRF ומערכות אינוורטר.
למרות שרוב הצרכנים אינם יודעים מה ההבדלים בין מזגני תדיראן כאלה לבין מזגנים אחרים, בפועל ניתן לראות התעניינות רבה לגבי קו מוצרי החשמל הזה. המאפיינים הבסיסיים של כל מערכת מיזוג יכולים לעזור לסנן בין מזגני תדיראן שונים וכך להתאים לצרכים האישיים שלנו את המזגן הטוב והיעיל ביותר.

 

מולטי של אפשרויות

מערכות המולטי הן למעשה בעלות מאייד המאפשר חיבור של מספר מאיידים פנימיים ליחידה אחת. מערכות אלו חוסכות מקום רב, אך מבלי לוותר על האיכות ועל התוצאה. מזגני תדיראן בעלי מערכות מולטי מותקנים בשיטה פשוטה ונוחה, כאשר העיקרון המנחה הוא חיבור ישיר של המעבה לכל מאייד.
מערכות המולטי של מזגני תדיראן נחשבות למתוחכמות ומתקדמות במיוחד, ולמעשה הציבו סטנדרטים חדשים בעולם המיזוג. ניתן להתקין מערכות מולטי ללא הנמכת התקרה, ולכן מערכות המולטי נותנות גם מענה לצרכי עיצוב פנים משתנים. מבחינת אופן העבודה, למערכות מולטי של מזגני תדיראן יתרון בדמות האויר המסונן והסירקולציה התורמת לתחושה נעימה יותר.

 

שומרים על הטמרפטורה עם מזגני תדיראן בטכנולוגיית VRF

הסוג השני של מערכות המיזוג המתקדמות נקרא VRF, והוא מבוסס על עיקרון שינוי זרימת הקירור בתוך המערכת. השינוי מתאפשר תודות למדחס מיוחד המשנה את התפוקה אותה הוא מייצר, וזאת בהתאם לדרישות המאיידים הקיימים בתוך המערכת ושינויי תדר המנוע.
מזגני תדיראן בעלי מערכות VRF שומרים על פעולה שקטה במיוחד, טמפרטורה קבועה ללא סטיות, גמישות בהתקנה ומגוון עצום של סוגי יחידות. היות והתפוקה של המזגן מסופקת בהתאם לדרישות הספציפיות, מערכות VRF של מזגני תדיראן גם חוסכות באנרגיה ובמשאבים.

 

טכנולוגיית האינוורטר מגיעה לישראל

הסוג השלישי של מערכות המיזוג נקרא אינוורטר, והוא מבוסס בעיקר על חיסכון באנרגיה. מזגני תדיראן אינוורטר יכולים לחסוך מאות שקלים בצריכת החשמל החודשית של משפחה או של בתי עסק. הטכנולוגייה מציגה מדחס חכם בעל תפוקה משתנה, אשר לא רק נדלק ונכבה וכך מבזבז אנרגיה אלא פועל גם בזמני הביניים(השיטה כמעט חסכונית כמו שימוש באנרגיה סולראית).
גם מבחינת העמידות של המזגן נחשבת טכנולוגיית אינוורטר לפיתרון הטוב ביותר, וכיום מזגני תדיראן מן הסוג הזה חיים שנים ארוכות. מבחינת ראיית העתיד תוך כדי ייעול הטכנולוגיה בהווה מוכיחים מזגני אינוורטר כי אין גבול ליכולות של האדם. מזגני אינוורטר אינם שוחקים את המדחס כמו מזגנים אחרים, וגם כאן ניתן לזהות בצורה בולטת את החיסכון.
מיליוני לקוחות מרוצים בכל העולם עושים שימוש במזגנים בעלי טכנולוגיית אינוורטר, וכעת גם הצרכנים הישראליים יכולים לחסוך כסף ולהתחיל ליהנות ממנה.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: