מוצרים מתקדמים למטבח

מוצרים מתקדמים למטבח

מוצרים שחייבים למטבח

קרוב לוודאי כי כל אדם אשר קנה דירה חדשה והחליט לעצב את המטבח או לשפץ את המטבח הקיים של דירתו, שמע כי מקרר אינטגרלי וכיריים מתקדמים הם דבר חיוני בכל מטבח. מאמר זה יגולל בפניכם מהו אותו מקרר אינטגרלי ומה הם היתרונות של רכישת כיריים על פני כל האפשרויות האחרות, וזאת על מנת שתגיעו להכרעה באם גם אתם מעוניינים לרכוש מוצרים מתקדמים אלו למטבח ביתכם.

 

מהו מקרר אינטגרלי

אם אתם מעוניינים במטבח חדיש ומודרני בוודאי תהיו מעוניינים לרכוש מקרר אינטגרלי.
כאן אתם אלו שתבחרו את המקרר בצבע ובציפוי הרצוי לכם, וזאת על מנת שיתאים בצורה מושלמת לעיצוב הכולל של המטבח ואף תוכלו לשלב אותו בין הארונות.
השילוב של המקרר בארון יגרום לכך שכל אדם אשר יכנס למטבח של ביתכם לא יבחין במקרר אינטגרלי שכן הוא ישתלב בצורה מושלמת עם כל הארונות ויתאים בצורה הרמונית לעיצוב הכולל של המטבח שלכם. המקרר יוכנס ישירות אל תוך הארון, כך שהדלת שלו תהיה צמודה לדלת של הארון.
חשוב לוודא כי האדם אשר מעצב לכם את המטבח וטכנאי המקררים או איש השירות אשר אחראי על כל הקשור להתקנת המקרר שלכם ישאיר מרווח מאחורי המקרר וכן בארון שמעל המקרר, בצורה זו יתאפשר אוורור.
בנוסף, כל מקרר אשר מותקן בצורה אינטגרלית יהיה מצויד במערכת אוורור וזאת על מנת שהאוויר החם אשר יוצא מן המקרר יוכל להתנקז.יש מקררים שמצויידם בתאורת לדים פנימית שמאפשרת גישה נוחה בחשכה.
כמובן שאפשר לרכוש מקרר אינטגרלי קטן שישמש כמקרר ליין בנוסף למקרר הסטנדרטי
יש לקחת בחשבון כי מקרר זה נחשב למכשיר מתקדם וכי העלות שלו תהיה שונה מאשר של מקרר סטנדרטי.

 

כיריים מתקדמים

נכון להיום, כיריים הם מוצר חיוני בכל מטבח כמו תנור, משקל מטבח, מקרר, קומקום או בר מים. רוב האנשים אשר מחליטים על רכישת מוצרים מתקדמים למטבח שלהם מופתעים מהיתרונות הרבים של הכיריים המשוכללים. אם בעבר, התבססנו על כיריים גז, כיום רוב האנשים מוותרים על הגז ורוכשים כיריים חשמליים.
חשוב לוודא כי הכיריים בסטנדרט גבוה, מעוצבים בהתאם לסגנון המטבח וכל שאר המכשירים אשר בו.

בנוסף, ניתן לרכוש כיריים בעלי חיישני בטחון אשר מונעים דליפה של גז, כיפות מבערים אשר אינן נשחקות במהירות וזאת משום שהציפוי שלהן הוא ציפוי אימייל, עם מבערים באיכות גבוהה, וכן ניתן להזמין כיריים בהם יש אפשרות להצית כל מבער בנפרד.
נכון להיום הכיריים אותם מומלץ לרכוש הם כיריים המעוצבים בצורה שבה תהיה לכם אפשרות לנצל בצורה מקסימאלית את המשטח שלהם.

היצע הכיריים הוא גדול וניתן לבחור כיריים חשמליות, כיריים גז, כיריים קרמיות. בנוסף, תוכלו לבקש מראש מהחברה כי אתם מעוניינים בכיריים אשר מותקנים מראש בתוך משטח השיש.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: