מה מאפיין את המטבחים המודרניים?

מה מאפיין את המטבחים המודרניים?

בהיותנו באים לתכנן מטבח חדש, לרוב עולות שאלות כמו מה זה מטבח מודרני, מה מבדיל אותו ממטבחים אחרים האם זה רק העיצוב או גם החומרים בהם משתמשים לבניית המטבח?. במאמר הבא נענה לכם על כל השאלות ונסביר לכם מה זה בגלל מטבח מודרני.

 

  • עיצוב- בראש ובראשונה כשאומרים מטבח מודרני לרוב מתכוונים לחומרים ולמראה המטבח. מטבח מודרני הוא ההפך ממטבח עתיק ומיושן אותו אנו רגילים לראות בבתים של הסבים והסבתות שלנו. מטבח מודרני מאופיין בשימוש בחומרים עכשוויים, קווים נקיים, מראה מינימליסטי ועיצוב פשוט. ברוב המטבחים המודרניים יהיה שילוב בין חומרים לדוגמא ארונות זכוכית בשילוב שולחן מעץ או שילוב בין מתכת לחומרים חמים אחרים. הצבעים במטבח המודרני הם צבעים משולבים. כלומר, לרוב ניתן יהיה לראות שילוב בין צבע עז לצבע המנחה קו נקי מסוים. הצבעים העזים מגיעים בנגיעות בעוד הצבע הנקי הוא הקו הכללי של המטבח. לרוב מטבחים מודרניים מאופיינים בשילוב של צבעים כמו לבן או שמנת, חומר העץ הטבעי, פורמייקות מסוגים שונים יחד עם חיפוי צבעוני או מכשירי חשמל בצבעים. דמיינו לעצמכם מטבח בצבע שמנת ופתאום באמצע מקרר בצבע כחול ים?. בדיוק בזה עוסק המטבח המודרני בצבעים, בקווים נקיים ובעיצוב חדשני.
  • אבזור -כמובן שמטבח מודרני בא לידי ביטוי במכשירי חשמל משוכללים, דיגיטליים ונוחים לפעולה. היום ניתן להיחשף לעובדה שיצרניות מוצרי החשמל דוגלות בשיטה של 2 ב-1 או 3 ב-1  במטרה לחסוך מקום, להקל על השימוש ולהנות בראש ובראשונה ממטבח פרקטי.
  • פרקטיות - מטבח מודרני עומד מאחורי רעיון הנוחות. אנו מבלים שעות רבות ולא מבוטלות במטבח ומכאן הגיע הרעיון לחלק את חלל המטבח בצורה הגיונית, נכונה ופרקטית. מטבח מודרני מתאפיין ברמת נגישות גבוהה לציוד בו אנו משתמשים, נוחות עבודה, ריבוי של משטחי חיתוך וכמה שיותר ארונות לאחסון.

גם במטבח המודרני יש נישות וסגנונות עיצוביים שונים, אך הקו של כולם הוא קו נקי, קלאסי ונעים להסתכלות. הרצפה לרוב תהיה עשויה ריבועי קרמיקה בגוונים של בז׳, אפור ולבן.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: