מדריך לרכישת מטבח

מדריך לרכישת מטבח

בונים בית או רוצים לשדרג את המטבח הקיים בבית שלכם? המדריך הבא יסייע לכם ברכישת המטבח המתאים עבורכם. כיום, יש המון עיצובים של מטבחים עם טווחי מחירים שונים. מחיר מטבח יכול לנוע בין כמה אלפים ועד עשרות אלפים – הכל תלוי כמובן בתקציב שלכם וגם בסוג המטבח שאתם בוחרים. לפני הכל, זיכרו שהמטבח מהווה חלק משמעותי וחשוב בבית ולכן מומלץ להשקיע ולקנות מטבח איכותי, שישמש אתכם לאורך זמן ושאתם תהנו ממנו.

 

סוגי מטבחים

כשאנו מדברים על סוגי מטבחים, הכוונה היא גם לעיצוב המטבח. היום, תוכלו למצוא מגוון סגנונות של עיצוב בהם – העיצוב הכפרי, המודרני, היי טק ועוד. גם מבחינת העיצובים, יש הבדלים בקו העיצוב, הסגנון וכמובן איכות המטבח. קיימים גם מטבחי יוקרה עם עיצובים משגעים, שמחירם בהתאם. אך כמו שהזכרנו, אין מה להילחץ יותר מדי מהמחיר וכאשר כבר מחליטים על  רכישת מטבח, יש לזכור שמדובר על רכישה חד פעמית שתשמש אתכם לאורך שנים רבות.

 

לפני שמגיעים לחברת המטבחים, מה חשוב לעשות?

למדוד את הבית ובייחוד את החלל בו יהיה המטבח, לבדוק את צבע האלמנטים שמסביב למטבח וכך גם לבחור את צבע המטבח המתאים עבורכם והכי חשוב לבצע סקר שוק. ללכת לחברות הגדולות ולבקש הצעת מחיר לרכישת מטבח והכי חשוב לקרוא המלצות על אותן החברות.

 

ייעוץ בבחירת המטבח

לכל חברת מטבחים שמכבדת את עצמה, יש מעצב שיכול לייעץ לכם לגבי המטבח המתאים עבורכם מבחינת הצבע וגם מבחינת העיצוב. מומלץ מאוד להקשיב גם לעצותיו, בייחוד אם אתם לא בטוחים וסגורים על העיצוב והצבע של המטבח.

 

החומרים מהם מייצרים את המטבח

יש חשיבות גבוהה לחומרים מהם מייצרים את המטבח. קיימים מגוון חומרים בהם עץ מלא, סיבית, MDF, עץ סנדוויץ ועוד. בין כל אלו, יש כמובן הבדלי מחירים וגם הבדלים באיכות. עץ הסנדוויץ נחשב ליקר ביותר אך גם לאיכותי מאוד. ניתן גם לשלב בין מספר חומרים, כי לחלק יש יתרונות על פני האחרים. הכי חשוב הוא לבדוק שאכן ישנה עמידות גבוהה לחומרים מהם יהיה מיוצר המטבח והם יעמדו ללא בעיה בחום, לחות, לחצים ומשקל.

 

למה מומלץ לשים לב בעת קבלת המטבח

וודאו שאכן קיבלתם את מה שהזמנתם וכתוב בהסכם שעשיתם מול חברת המטבחים. וודאו שאין פגמים או חוסר התאמה במידות. במידה ויש כאלה, זוהי חובת החברה, לתקן לכם את הליקויים ולספק לכם מוצר תקין וחדש.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: