מבנים ניידים

אחת השיטות החדשות לבנייה כיום היא בעזרת מבנים ניידים המשמשים למגורים, למשרדים, כיתות לימוד, גני ילדים, והרחבות למבנים קיימים.

שיטת הבנייה הניידת נכנסה לישראל לפני כעשור, כאשר הסיבה העיקרית לרכישת מבנים ניידים היא בגלל המחירים המוזלים של המבנים ובגלל טכניקות הבנייה הטכנולוגיות שקיימות כיום.

 

מבנה נייד ממש כמו בית שנבנה מאפס

למתעניינים ברכישת מבנה נייד חשוב לדעת דבר אחד פשוט, מבנה נייד בצורתו ומראהו נראה בדיוק כמו בית שנבנה מאפס ואפילו טוב יותר בגלל שיטות הבנייה המתקדמות שקיימות כיום.

אחד היתרונות הבולטים של מבנה נייד זהו החוזק ומהירות הבנייה בעזרת בידוד גבוה ועמידות לאורך תקופת זמן ארוכה יחסית.
בתוך המבנים הניידים ניתן למצוא בדיוק את אותם החדרים והחללים שניתן למצוא בבית שנבנה מאפס, כגון: מטבחים, סלון, חדרי שינה, שירותי, אמבטיה וכדומה.
 

תהליך בניית מבנה נייד

אחד השלבים הראשוניים בתהליכי בניית מבנים ניידים שהוא התכנון של מהנדס חברת המבנים, שיושב עם בעל הנכס ומתכנן את בניית הבית או המשרד בקפידה בהתאם לצרכיו של מזמין העבודה, לאחר מכן תהליך הבנייה הוא מהיר יחסית בגלל היכולת לבצע את העבודה במקביל לבניית מספר דברים יחדיו בצורה קונבנציונלית, לאחר מספר ימים שנבנה הבית הנייד, מקבל מזמין העבודה את המבנה לבדיקתו, התרשמות וסגירת חשבונות כספיים בהתאם לעלות העבודה ולעלות חומרי הבנייה.
 

רוצה להשכיר משרד ויש לך שטח משלך...? מבנה נייד זה הפתרון בשבילך!

השימוש העיקרי שיש במבנים ניידים כיום הוא בעיקר למשרדים המעוניינים בפתרונות יצירתיים לבניית משרד מהירה ואיכותית, כמובן שאחד הפרמטרים החשובים לקבלת משרד נייד שיראה בצורה טובה זה בעזרת ייעוץ מקדים של אחד מנציגי חברת בניית המבנים הניידים, שייתן את דעתו בעזרת אדריכל החברה ומעצב פנים החברה על חיצוניותו של המבנה ועיצובו הפנימי (מומלץ גם להתעייץ עם מובילים בקשר לעליות המעבר אל המשרד החדש).

אז למה לשבור את הראש ולהתחיל בבנייה של משרד שיכולה לקחת שבועות עם לא חודשים...? בניית מבנה נייד שיהיה מוכן תוך מספר ימים יכול להיות פתרון מצויין בשביל להתחיל את העבודה באופן מיידי עם סיום בנייתו על ידי חברת בניית המבנים הניידים.

 

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: