לתפוס אחרת את דלתות הפנים בבית

לתפוס אחרת את דלתות הפנים בבית

את דלתות הפנים ניתן למצוא בכל אחד מן הבתים בארץ וכמספר הבתים, כך מספר הסגנונות והדגמים, הצבעים והגדלים. אין ספק שתרבות העיצוב המודרני שינתה באופן משמעותי את כללי המשחק וכיום יותר ויותר בתי אב מבקשים לבדוק את דגמי דלתות הפנים השונות, בין אם כחלק מעיצוב כללי של הבית, בין אם כחלק מבנייה חדשה ואפילו רכישת דלתות פנים באופן נקודתי. לדלתות הפנים יש חשיבות רבה בתוך המרחב הביתי והגישה לכל חלל וחדר לרוב מתחילה בדלת עצמה.

 

להיכנס לחדר חדש

בימים עברו, הדלתות היו דומות כמעט בכל בית ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בדלתות הפנים. היום תפיסת העיצוב אינה מאפשרת בחירה אחידה של דלתות, אלא מציעה מגוון גדול ורב של דלתות פנים שנותנות את המענה הפרקטי, את החציצה הבסיסית בין כל חדר, לצד המענה האסתטי וזה השילוב של הדלת עם הקו המיוחד של כל חדר בבית. את דלתות הפנים ניתן לעצב כמעט על פי דרישה והזמנה וכל מראה נדרש יכול לבוא לידי ביטוי החל מן הצעד הראשון בכל חדר, כאשר מגיעים לדלת. כניסה לחדר חדש מתחילה באופן טבעי עם הדלת, ממש כשם שכניסה לבית עצמו מתחילה את החוויה עם דלת הכניסה הראשית.

 

סוגים שונים של דלתות פנים

כאמור, המגוון רב של דלתות הפנים מאפשר לכל אחד לבחור את הסגנון המתאים לו. אם רוצים מראה של עץ מלא ובין אם מבקשים מראה פשוט יותר, לכל ניתן לספק את הצורך. מי שרוצים אף יכולים להתקין בביתם דלתות פנים עם אלמנטים של פרזול, מה שמעניק לדלת מראה ייחודי של ברזל המשתלב בעץ.

 

לרכוש דלתות בהתאם לתקציב

דלתות הפנים מגיעות בצורות ובדגמים שונים ובהתאם גם במחירים שונים. כל אחד יכול למצוא את הסגנון המתאים לו ביותר בהתאם לתקציב המוגדר לטובת רכישת הדלתות. חשוב מאוד לוודא את מחירי הדלתות בטרם מתחילים בעיצוב וזאת כדי לכלול את תקצוב הדלתות בהוצאות הכלליות. אין טעם לשמור דברים על בסיס הפתעה, אלא לתכנן מראש.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: