חיפוי קירות איכותי

חיפוי קירות איכותי

חיפוי קירות הוא אחד האלמנטים שהופכים את הבית שלנו לאטרקטיבי יותר עבורנו. החיפוי יוצר אלמנט עיצוב יוקרתי ומעניין יותר במיקומים שונים בבית - בין אם מדובר במטבח, בחדרי האמבטיה, בפינת האוכל, או בכל מקום בו נבחר לחפות את הקירות שלנו.


אבל מה צריך לדעת על חיפוי קירות? על איזה קירות מתאים ליישם את החיפוי ומתי כדאי לנו לעצב איתו. התשובות בהמשך.

 

מה חשוב לדעת על חיפוי קירות?


חיפוי קירות הוא דרך מהירה בה ניתן לבצע שינויים קוסמטיים בחלל הבית. באמצעות החיפוי ניתן לתת מראה חדש לקיר, מראה חמים, מתוחכם, מעניין ולערוך בבית כל שינוי שנרצה.


בנוסף אם הדבר נעשה בתקציב לא גדול ובאמצעות שיפוץ שאינו דורש שינויים גדולים מכם - ניתן לחדש את הקירות, להסתיר פגמים שנוצרו בקיר, ולהפוך את הבית לנעים יותר, אפילו לבד ללא עזרה של שיפוצניקים ואנשי מקצוע.

 

אילו סוגים של חיפויי קירות קיימים כיום?


בכל הנוגע לחיפוי קירות איכותי קיימים כיום מגוון סוגים, ביניהם: קרמיקה הנחשבת פופולארית בעיקר באזורי המטבח והאמבטיה, חיפוי בטון מעוטר, חיפוי עשוי גרניט ופורצלן, וחיפוי עבודת יד בדוגמת פסיפס ההופך כל קיר ליצירת אומנות של ממש.

 

על איזה קירות ניתן ליישם את החיפוי


שאלה זאת היא חשובה משום שכדי ליישם את השינוי הרצוי בקיר, בצורה טובה ויציבה חשוב לדעת האם הוא יכול להכיל את חיפוי הקיר. למשל, קיר עשוי גבס חייב בחיפוי קיר מתאים כמו למשל אבן דקה שלא תכביד על הקיר.


קירות יציבים יותר כמו בטון ואבן ירושלמית יכולים להכיל חיפויים כבדים יותר, וחשוב להתייעץ ברכישת האבנים עם אנשי המקצוע.

 

מתי כדאי לנו להתחיל לעצב עם חיפויים?


החיפוי הוא דרך נפלאה להעניק חום לבית, לתת לו ייחודיות ואמירה. החיפוי שהחל במקור כדרך לשמור על ניקיון הבית, ולפחות על קירות המטבח והמקלחות, הפך עם השנים למגמה חמה בעיצוב ואנשים אוהבים לעצב איתו חללים רבים כדי להנות ממראה ים תיכוני, מראה כפרי, לעצב עימו את המקלחת בצורה נעימה יותר, לתת למטבח את המראה הקסום ולאפשר אווירה של בית.


בחיפוי קירות כדאי להתחיל לעצב כשאנחנו רוצים שינוי בבית בצורה קלה ולא יקרה, שינוי שאנחנו יכולים לעשות אפילו לבד.


חשוב לפני השינוי לנסות לקבל השראה ממגזינים, מעיצובים שראיתם, ולשאול את עצמכם מהו המראה של הבית, ומהו המראה שהייתם רוצים להקנות לו – ככה תוכלו למצוא את החיפוי המתאים לכם מכל.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: