הטרנד החם של ציפוי אפוקסי לרצפות בטון לבית

הטרנד החם של ציפוי אפוקסי לרצפות בטון לבית

מחפשים דרך מיוחדת לעצב את הבית שלכם? כמובן שכמו תמיד - המפתח טמון בעיצוב הנכון של הריצוף. לא תמיד אנו מסתכלים ומבינים עד כמה לעיצוב של הריצוף יש השפעה אדירה על איכות החיים בבית, יותר מכל חלק אחר. על כן, אין זה גם מפתיע לגלות כי בשנים האחרונות, אנשים רבים החלו להשתמש בריצוף באמצעות בטון, כאשר לא מדובר כמובן על בטון חשוף, אלא על בטון עם ציפוי אפוקסי. הציפוי האפוקסי כולל שימוש בחומרים מיוחדים, אשר יוצרים מראה ותחושה של משטח מבריק ממש - ובמקביל בעל יתרונות חשובים כגון מניעת החלקה, משטח מונע סטטי, קל לניקוי, עמיד בפני שחיקה, ועוד שפע של יתרונות עליהם נעמיק במאמר זה. הנקודה שחשוב לזכור הוא שמעבר לכל - זהו טרנד חזק מאד, משום שהוא גם יותר מראה נהדר.
 

כך הציפוי האפוקסי ישתלב בבית שלכם

  • מונע החלקה - אחד מהיתרונות מהותיים של ציפוי אפוקסי, הוא שמדובר על ציפוי מונע החלקה. מדוע זה חשוב? רוב התאונות, תתפלאו לגלות - מתרחשות בבית. כאשר ילד קטן עלול ליפול ולרוץ, או אנו נושאים משא כבד יחסית ומחליקים. בכך שהריצוף שלנו הוא עם ציפוי מונע החלקה, אנו יכולים לקבל יתרון משמעותי מאד! אתם יכולים להפוך את הבית למקום הרבה יותר בטיחותי. כך אתם יכולים למנוע תאונות מצערות, וכך השהות בבית הופכת להיות הרבה יותר נעימה.
     
  • מתאים לכל עיצוב -כמובן שיש שקושרים את הציפוי האפוקסי עם עיצוב בית מאד מודרני ואפילו הייטקיסטי. אין ספק כי ציפוי אפוקסי מבריק, בהחלט יוצר אפקט שכזה. עם זאת במקביל, כדאי לדעת שציפוי זה יכול להתאים לעיצובים מגוונים במיוחד, ואתם לא מוגבלים רק לסגנון אחד. אתם יכולים בהחלט גם לעצב את הבית שלכם בסגנון כפרי, אשר ישתלב בצורה נהדרת עם המראה המבריק - כל עוד תדעו לשלב את הצבעים המתאימים שייצרו את האפקט הנכון.
     
  • לא נשחק - אפשר למצוא כיום ציפוי אפוקסי עם מרכיב מיוחד, שהופך אותו לעמיד בפני שחיקה. לא מדובר על שחיקה רגילה עקב הזזת רהיטים (שמפניה הוא עמיד ממילא) אלא על שחיקה בשל חשיפה מוגברת לאור השמש. יש משטחים שנחשבים רגישים מאד לאור השמש כגון שטיחים או פרקטים. אולם, כאשר מדובר על משטח בטון עם ציפוי אפוקסי - אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שיש לו מרכיב מיוחד אשר מונע את חדירת קרינת הUV, וכך מונע את השחיקה והפגיעה במשטח.
     

ציפוי שנשאר אתכם לעד

אם כן, הציפוי האפוקסי הוא ציפוי איכותי מאד, שיכול להישאר בבית שלכם שנים ארוכות מאד, מבלי שתידרשו לתקן אותו או לבצע בו שינויים. מדובר על אחד הטרנדים המוצדקים ביותר שיש, ויש לו יתרון נוסף - מחירי הציפוי אינן גבוהים במיוחד, והדבר יכול להתאים גם לאנשים שרוכשים בית חדש או משפצים קיים, ורוצים לשמור על תקציב מאוזן.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: