האביב הגיע! הגיע הזמן לשפץ וגם לצחצח את הבית

האביב הגיע! הגיע הזמן לשפץ וגם לצחצח את הבית

החורף עשוי להביא עמו "נזקים" רבים לבית בדמות רטיבות, נזילות, קילופים, עובש ועוד מגוון תופעות הדורשות טיפול מקצועי. הזמן המושלם לבצע את התיקונים השונים הוא בעונת האביב, כשמזג האויר מתחמם וניתן לבצע תיקונים מסוגים שונים ואף לבצע פעולות מונעות לחורף הבא. יש מי שאפילו מנצל את ההזדמנות לביצוע שיפוץ קטן בבית. השלב הסופי והחשוב ביותר הוא ניקיון לאחר שיפוץ – מקבלים בית חדש!

 

רטיבות, נזילות וקילופים בקירות

חורף גשום כמו שהיה לנו, מביא עמו מגוון בעיות של נזילות וקילופים בקירות. נזילות יכולות להיגרם בשל קירות חיצוניים ישנים, דליפות בגג, מרזבים חסומים, חלונות שאינם אטומים ועוד מגוון סיבות. נזילה מתמשכת תביא לרטיבות בקיר ובהמשך לקילופים של ממש. עם בוא האביב, נפסקות הנזילות והקירות מתייבשים. בדיוק בשלב זה יש לבצע את התיקונים השונים הכוללים קילוף של קירות, סיוד, צביעה מחדש ואטימה – תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר.

 

עובש בקירות האמבטיה ובין האריחים

אחת הסיבות הנפוצות לעובש בקירות האמבטיה (והתקרה) היא חוסר איוורור של חדר האמבטיה. בשל הקור העז, רבים מעדיפים לסגור את חלון האמבטיה וכך מונעים איוורור יעיל של אדי המים החמים. כתוצאה מכך, נוצר עובש שחור על הקירות ועל התקרה, ויש לטפל בבעיה זו בהקדם. מעבר לכך, עובש גם מגיע לחריצים שבין האריחים על הקירות. יש לטפל בבעיות אלו בהקדם, כדי למנוע "הדבקה" של איזורים נוספים באמבטיה. אגב, ישנו גם חומר נגד עובש לחדר הרחצה, שעובד מעולה.

 

טיפול תקופתי בגג הבניין

כאמור, עונת האביב הינה הזדמנות נהדרת לבצע פעולות מונעות, כדי שהחורף הבא יעבור בשלום ועם כמה שפחות נזקים. נהוג למרוח על הגג ועל מקומות שבאים במגע ישיר עם גשם מגוון חומרי איטום מתקדמים, לרבות חומר איטום פולימרי. פעולות מונעות מסוג זה חוסכות הרבה כאב ראש בהמשך.

 

צביעת הקירות לפני חג הפסח

חג האביב הינו חג הפסח, שמוכר גם בכינויו "חג הניקיון". במסגרת הניקיון היסודי של הבתים, ישנם רבים הבוחרים לצבוע את קירות הבית מחדש. ברחבי האתר תוכלו למצוא מגוון סוגי צבעים, המותאמים לסוג הקיר ולתוצאה הרצויה. מבין התיקונים השונים בבית, לצביעת הקירות האפקט הגדול ביותר. בסיום העבודה מקבלים בית ממש חדש.

 

ניקיון לאחר שיפוץ קטן בבית

רבים נוהגים לבצע שיפוצים קטנים בבית, בכדי לרכז את כל התיקונים בפעם אחת וכדי לשפר את הנראות הכללית של הבית. מה שכן, ניקיון לאחר שיפוץ אף הוא חייב להתבצע במקצועיות ותוך שימוש בחומרים מתאימים. ישנם חומרים מיוחדים להסרת לכלוכי צבע, הסרת עובש, ניקוי משטחי שיש, פרקטים ועוד. ניקיון לאחר שיפוץ דורש לפחות יומיים-שלושה של עבודה מאומצת, או שניתן גם להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון המספקת שירות משתלם של ניקיון לאחר שיפוץ. תוך 6-8 שעות מקבלים בית נקי ומבריק.

 

בחירת איש מקצוע מיומן לביצוע העבודות

בשונה מצביעת קירות רגילה, טיפול בנזילות ורטיבות דורש מיומנות מקצועית. חשוב לזהות נכונה את מקורה הנזילה (לא תמיד פשוט) ולספק את הפתרון ההולם. רק בעל מקצוע ותיק ומיומן יוכל לזהות את מקור הבעיה כמו שצריך. ישנם מקרים המצריכים שימוש בציוד מתקדם (ציוד תרמי) וישנם מקרים פשוטים יותר. מעבר לכך, גם הפתרונות בתחום של נזילות הינם מגוונים ורק איש מקצוע המתמחה בנזילות יוכל להציע את הפתרון המתאים ביותר, והחסכוני ביותר. במידה וסיימתם שיפוץ כללי, ישנו בהחלט יתרון בהזמנת חברת ניקיון מקצועית המספקת שירות ניקיון לאחר שיפוץ. חברת ניקיון עושה שימוש במיכשור מתקדם ובחומרים איכותיים שלא פוגעים במרצפות, בפאנלים או בכל משטח אחר.

 

עכשיו זה הזמן

לסיכום, בעיות החורף מטרידות ביותר. יחד עם זאת, חייבים להאזר בסבלנות עד בוא האביב בכדי לבצע את התיקונים השונים. עכשיו הזמן לבצע הכל, תוך הקפדה על חומרים איכותיים ובעלי מקצוע מיומנים. ברחבי האתר תוכלו למצוא מגוון מדריכים מקצועיים, שישדרגו לכם את התוצאה הסופית. בהצלחה.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: