דלתות כניסה – להיכנס דרך פאר היצירה

דלת הכניסה לבית אומרת הרבה על הבית עצמו ועל דייריו. הדלת היא כמובן הדבר הראשון אותו רואים לפני הכניסה לבית, ובנוסף, בגלל היותן הפתח העיקרי אל הבית, הן גם המקום הראשון שדרכו ינסו פורצים ושאר גורמים לא רצויים להיכנס לביתכם. לכן דלתות כניסה חייבות להיות חזקות ובעלות מנגנוני בטיחות איכותיים.
 

לכל בית דלת משלו

כמו דברים רבים, גם התחום של דלתות כניסה לא היה מגוון במיוחד בעבר. למרבית הבתים היו פחות או יותר את אותן הדלתות, והאנשים גם לא השקיעו מאמצים או מחשבה מיוחדים לגבי הדלתות בבית. כיום המצב לא יכול להיות יותר רחוק מכך. לכל בית יש דלת כניסה שונה וייחודית לו. הדבר בעיקר נכון לבתים פרטיים, בהם דלתות כניסה הן פריט שרואים מיד כאשר רואים את הבית.

 

סוגי דלתות כניסה

ניתן לראות כיום מגוון עצום של עיצובים וסוגים של דלתות בבתים. חלקן מתוכננות ומיוצרות באופן סדרתי במפעלים ייעודיים בארץ ובעולם, וחלקן הוא עיצוב וייצור פרטני וייחודי עבור בית מסוים ולקוח מסוים. ניתן לראות דלתות מעץ על הסוגים השונים, מדלתות עץ מלא כבדות ומרשימות ביותר, ועד דלתות עץ קלילות יותר עם פיתוחים מיוחדים בעץ, המרכיב את הדלת.
סוג נוסף שהופך פופולארי הוא דלתות כניסה עשויות מתכת. אלו דלתות כבדות עם מראה מתכתי, שיכול להיות נקי וחלק או מחוספס ומזכיר דלתות של טירות. גם במקרה זה הדלתות יכולות להיות מסיביות ואחידות או כאלו שמכילות עיצובים ייחודיים ופרזולים יוצאי דופן שנעשו בעבודות יד, עם חלון זכוכית עבה במרכז, בתוספת עץ, או פשוט מבנה מתכת בלבד. 

דלתות כניסה קנויות מתוצרת תעשייתית רחבת היקף מציעות מראה אחיד ונקי יותר, וכמובן שלא מדובר על עיצוב ייחודי שהותאם בדיוק לבית וללקוח.

 

מיגון דלתות כניסה

לא משנה באיזה סוג דלתות כניסה בוחרים בסופו של דבר, פרט אחד שהוא תקף וחשוב לכל הסוגים והעיצובים הוא מיגון הדלת. ישנן דרכים רבות ומגוונות לפרוץ או לחדור בכוח לבית, ודרכים אלו אינן מסתכמות בכניסה דרך הדלת הראשית, אך בכל זאת, מדובר על הכניסה הראשית, וחובה למגן ולאבטח אותה, כך שהיא תקשה על פורצים ושאר אורחים לא קרואים מלחדור לביתכם. גם מי שיש לו ביטוח דירה הכולל ביטוח על התכולה במקרה של פריצה או גניבה, מומלץ לבחור בדלת ממוגנת כדי להימנע ממקרה שכזה.

דלתות כניסה צריכות להגיע עם מנגנון נעילה משוכלל ובעל תקן מתאים לישראל. קיימים כיום מנגנוני נעילה מתוחכמים להפליא, שניתן להתקין בתוך דלתות כניסה מכל הסוגים, כמובן שגם באלו שנבנו על פי הזמנה אישית.  

 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת שנציגנו יעזרו לכם בבחירת הדלתות המתאימות לביתכם.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: