גופי תאורה למטבח

גופי תאורה למטבח

ברוב הבתים, המטבח הוא לב הבית, התחנה הכי פופולארית אליה כל בני המשפחה מגיעים בכל שעות היום. במיוחד כאשר המטבח פרקטי ופונקציונאלי ומאפשר בישול מהיר ויעיל יחד עם פינת ישיבה, כך שבמהלך הבישול ניתן ליהנות עם כל שאר המשפחה. בין אם מדובר על מטבח מודרני או עתיק, גופי תאורה למטבח יעניקו שינוי משמעותי לאופן הבישול ויהפכו אותו לקל יותר. כשאנחנו רואים ברור יותר, הכול נעשה הרבה יותר פשוט ומהיר, מה גם שתאורה טובה במטבח יוצרת אווירה מתאימה לבישול וכן מוטיבציה לבישול איכותי יותר. אין ספק כי התאורה משפיעה עלינו מבחינה פסיכולוגית ובמידה והתאורה במטבח הייתה מעומעמת, היינו מתעייפים במהלך הבישול תוך זמן קצר.


תאורה נסתרת למטבח

ניר פלד תאורה בע"מ ממליץ על תאורה נסתרת באמצעות נורות לד להטמעה בתוך ארונות המטבח, בכדי ליצור חוויית בישול מהנה יותר ולהקנות הרגלי בישול של מקצועניים, כמעט כמו במטבח השף. מה שמיוחד בתאורה הנסתרת הוא שהיא לא תופסת מקום על הקיר וכמובן שהיא מכוונת לאזורים מסוימים כגון השיש עליו מונח קרש החיתוך, מגירת הסכו"ם וכן לכל שאר משטחי העבודה שמצריכים תאורה חזקה יותר מהרגיל, בנוסף אל גוף התאורה במרכז המטבח. במידה ויש לכם במטבח אי אשר משמש בתור בר לישיבה, כך שהילדים יכולים להתבונן בכל מי שמבשל, ללמוד את הטכניקות ולהבין כי לפני שהאוכל מגיע אל הצלחת שלהם, יש מי שטורח על כך. כמו כן, מעל האי ניתן להתקין גופי תאורה למטבח שיהיו מכוונים אל היושבים, שייהנו מאור נעים ופחות חזק.


התייעצו עם המומחים

בכל בית המבנה הוא שונה, לכן כשניגשים לרכישת גופי תאורה למטבח ובכלל לכל הבית, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע שיבקרו בביתכם או על פי תמונות שימחישו את המראה של כל חלל. במידה והמטבח שלכם פתוח לראווה, כך שהוא מתחבר אל פינת האוכל ואל הסלון, שימו לב כי מומלץ להתקין גופי תאורה בעלי אותו סגנון, שיתאימו לשאר גופי התאורה בבית וייצרו הרמוניה נעימה. לקבלת ייעוץ לבחירת גופי תאורה, כנסו לאתר.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: