גאדג'טים למטבח ששווה להכיר

גאדג'טים למטבח ששווה להכיר

עולם הגאדג'טים למטבח נמצא כיום בפריחה. גאדג'טים למטבח באים לפתור בעיות שונות שאנו ניצבים בפניהן כשאנחנו עובדים במטבח. הפתרונות שמציגים הגאדג'טים הם בדרך כלל לבעיות מינוריות, ובדרך כלל כל גאדג'ט יעזור לכם בביצוע של פעולה אחת בלבד, אבל הרבה פעמים מדובר בפתרונות קלים שלפעמים אנחנו נתהה לעצמנו, איך לא המציאו את זה קודם?

הגאדג'טים למטבח נהיו בנוסף מאוד פופולאריים למתנות כמתנות, בין אם זה לחגים, לחנוכת בית, או לחבר חובב בישול, מדובר במתנות מקוריות ולא יקרות.

רשימה של גאדג'טים מקוריים למטבח

מגרען קלחי תירס של חברת amco

מכשיר להוצאת קלחי תירס בצורה נקייה. המכשיר מונע ממכם להתלכלך כאשר תרצו לאכול תירס חם, במקום שתאכלו את הקלחים ישירות מהתירס, המכשיר מאפשר אכילת תירס ישירות מהקערה.

 

מגרען ופורס זיתים ודובדבנים של חברת amco

מכשיר חביב אשר מבצע שתי פעולות: הוצאת החרצן, ופריסת הזית/ דובדבן לחתיכות שוות. המכשיר פותר בעיה עתיקת יומין של התעסקות וחיתוך ידני של זיתים, ושל הגשת דובדבנים ללא החרצן שתמיד מפריע לאנשים.

 

זרבובית סיליקון לסיר של חברת RSVP

זרבובית סיליקון למזיגת נוזלים מסירים. הוא פתרון כל כך פשוט לבעיה מוכרת במטבח, והוא מונע זליגה של נוזלים החוצה, ומונע מצבים של קכווייה עקב זליגה של נוזלים במצב רתיחה.

 

מטחנת פרמז'ן של חברת PEUGEOT

מטחנה של גבינות קשות מכל מיני סוגים, אשר והיא מתאימה גם לטחינה של אגוזים ושוקולד. שימוש במטחנה מונע את השימוש המעיק במגרדת, אשר לוקח יותר זמן ותמיד משאיר לנו חתיכות קטנות שצריכים להיפתר מהם. את הגבינות ניתן לטחון בכמה וריאציות חיתוך שונות.

 

משקפי מגן לבצל לבצל של חברת RSVP

רבים הם אלו, אשר סובלים כאשר הם חותכים בצל. ישנם אנשים אשר לא יכולים להיות במטבח כאשר מישהו אחר חותך בצל. אין ספק שמדובר באחת הבעיות הכי טורדניות אשר קיימות במטבח. בשביל לפתור בעיה זו, הומצאו משקפיים אשר מונעות את הגירוי אשר המופק במהלך החיתוך של הבצל.

 

מקדחה להכנת ממולאים של חברת VEGIDRILL

בעזרת המקדחה אפשר לרוקן את התכולה של ירקות ופירות שונים, והכנת ולהכין ממולאים במגוון רחב של סגנונות. ניתן בנוסף להשתמש במקדחה על מנת לעצב את הירק/פרי בצורות שונות.  מקדחה זו קלה מאוד לשימוש, והיא עובדת בצורה טובה מאוד, גם כאשר מדובר בירקות ובפירות קשים.

 

מגלען פלפלים של חברת KITCHEN CRAFT

פטנט ייחודי אשר מוציא את כל הגרעינים אשר קיימים מהבפלפלים, ומונע וחוסך מאתנו את ההוצאה הידנית והסיזיפית של הגרעינים ידנית. הסט כולל שתי מקלפות ( הקטנה מותאמת לפלפלי צ'ילי למיניהם) אשר כל אחתד מתאימהם את עצמהו לגודל של הפלפל, ולכן אפשר להשתמש במכשיר לכל סוגי הפלפלים שיש.

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: