ארונות הזזה למטבח

ארונות הזזה למטבח

ארונות הזזה מכילים לא מעט יתרונות שיכולים לשרת אתכם בצורה הכי טובה שיש. היתרונות שלהם אינם רק בנוחיות ובעיצוב אלא גם בפרקטיקה, כאשר מלבד חדרי השינה גם המטבח שלכם יכול ליהנות מהם. מהם ארונות הזזה למטבח ולמי הם שימושיים? זה הזמן להבין את כל הפרטים.


ארונות הזזה לא רק לחדרי השינה


אנו מכירים את ארונות ההזזה היטב אך השימוש העיקרי והמוכר ביותר שלהם הוא בין כותלי חדר השינה. בחדר השינה היתרון שלהם די ברור הרי הם יוצרים נוחות רבה יותר בעין והם יכולים גם להיות הרבה יותר חסכוניים במקום. עם זאת, חדרי השינה הם לא היחידים שנהנים מהארונות היעילים והמעוצבים האלו ואתם יכולים לקבל אותם אפילו במטבח. שימו לב שארונות ההזזה שמיועדים למטבח יהיו שונים בעיצוב, בהתקנה ובצורה הכללית מאשר ארונות ההזזה שמיועדים לחדרי שינה, כאשר ארונות אלו יכולים להיות הגורם המשמעותי ביותר בעיצוב המטבח.


אלו סוגי ארונות הזזה קיימים למטבחים.


• בניגוד לארונות ההזזה שמיועדים לחדרי שינה, ארונות הזזה שמיועדים למטבחים יגיעו בסט שמורכב מכמה סוגי ארונות. קודם יש נקודות דמיון בין ארונות ההזזה שמיועדים לחדרי שינה ולמלתחות בגדים כאשר גם במטבח אתם יכולים לקבל ארון שנפתח באמצעות דלת אחת גדולה, כאשר יש בדרך כלל 2 דלתות אך יש גם ארונות עם שלוש דלתות ואפילו 4 לחלוקה נחה יותר. ארונות אלו יכולים להיות תחליף נהדר למזווה והם שימושיים מאוד.

• החלק הארי של הארון בו יש את הדלת הגדולה הוא לא היחיד. יש את החלק העליון, ארונות שלרוב יהיו מאוזנים ותלויים מעל לפינת העבודה במטבח, כאשר הארונות הללו נפתחים עם דלת שמתרוממת למעלה. ארון הזזה כזה יכול להיות מקום אחסון משלים במטבח והוא גם מוסיף לו הרבה לעיצוב כאשר הוא בדרך כלל מגיע בסט שלם יחד עם שאר הארונות.

• סט של ארונות הזזה למטבח כמעט תמיד יגיע עם עוד אלמנטים חסכוניים במקום ונוחים, כמו למשל מגירות הזזה. ארונות אלו למטבח לא יהיו בדמות דלתות שצריך להכניס את היד עמוק ולהתכופף כדי לקחת פריט מסוים, כל מה שעליכם לעשות הוא למשוך את הדלת ואתם תוכלו להוציא צלחות, כוסות, מוצרי מזון, קופסאות שימורים או כל מה שתרצו די בקלות. רוב המטבחים המודרניים מגיעים עם ארונות הזזה אלו לפתרונות מתקדמים יותר. 


מה היתרונות הנוספים של הארון?


מלבד העיצוב והאווירה המודרנית מדובר על מטבח הרבה יותר פרקטי. בגלל שהארונות מותאמים לאחסון מוצרים רבים, ובגלל שהמטבח הוא גם ככה מקום עמוס שצריך להיות מסודר בעיקר אם אתם בשלנים גדולים שאוהבים להשתמש בכמה שיותר פריטי בכל ארוחה, הוא יעשה לכם סדר בעין. כל מה שצריך לעשות הוא לפתוח את הדלת או למשוך את המגירה, ומוצרי המזון שלכם יופיעו לפניכם. אפשר להשתמש בארונות אלו גם כדי לאחסן תבלינים בצורה נוחה יותר ולעוד שימושים שיכולים להיות גם לנוי.


כמה עולים ארונות הזזה למטבח?


ארונות הזזה למטבח יכולים לעלות בין 5000 שקלים ועד 15000 שקלים וכמובן שזה תלוי בכל הפרמטרים השונים כמו עיצוב הארון, החומרים שמהם עשויים הארונות, מה גודל הארונות וכולה. אם יש לכם מטבח גדול ואתם זקוקים לארונות רבים אז מן הסתם שהמחיר יכול להיות גבוה יותר משמעותית ממטבח של דירת שני חדרים. כמו כן, יש עיצובים יוקרתיים במיוחד שיכולים למשוך את העין בגלל שהם מגוונים בין כמה חומרים כמו זכוכית ועץ מלא, וכאן אתם כבר צריכים לחשב את התקציב שלכם היטב.


המאמר באדיבות: כרמל ארונות הזזה

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: