ארונות הזזה לחסכון במקום

אחד מהפתרונות האידאליים ביותר בשביל לחסוך מקום בבית בארונות הבגדים ובשאר הציוד העודף הזרוק לו בפינת הבית, זה בעזרת ארונות הזזה שיכולים להיות פתרון מצויין.
הארונות הזזה שנמצאים בשוק הם ארונות גדולים יותר מהארונות בגדים הסטנדרטיים אותם אנחנו מכירים מ MDF או סיבית, ארונות הזזה הם פתרון מצויין לחסכון במקום בגלל מספר סיבות, כגון:

  • גודל הארון לאורך ולרוחב גדול יותר מהארונות בגדים הסטנדרטיים.
  • דלתות הארון הם דלתות הזזה שחוסכות מקום רב מה שלא קורה במהלך פתיחת דלת של ארון בגדים פשוט.
  • עומק הארון בדרך כלל עמוק יותר אך ניתן להזמין ארונות קטנים יותר בהתאם לדרישה בהזמנה.ארונות הזזה לבתים

פתרון של רכישת ארון הזזה לבית הוא פתרון אידאלי במידה ואתם מעוניינים לחסוך במקום ולהכניס תכולה גדולה יותר של פריטים, ציוד וביגוד לתוך הארון.
רבים המקרים בהם משפחות וזוגות צעירים מגיעים למצב שהארון הפשוט עולה על גדותיו והפתרון היחיד שנשאר בשביל לאחסן בגדי חורף או קיץ בהתאם לעונה, זה בארגז המצעים של המיטה שמכיל מקום רב ומשמש גלגל הצלה ברוב המקרים, לאלו שאין ברשותם ארגז מצעים המצב מסובך יותר ולפעמים הפתרון היחיד הוא אפסון הבגדים אל מעל הארון או ברהיטים אחרים , בבוידם מעל המקלחת או בפינה חשוכה בפינת הבית, שם הבגדים צוברים אבק רב ונהרסים.
לא חבל...? רכישת ארון הזזה טוב יכול לפתור את כל הבעיות לפחות לעשור הקרוב!
 

ארונות הזזה למשרדים

רבים המקרים בהם משרדים וחברות רוכשות ארונות הזזה קטנים בשביל למצוא פתרון לאחסון מסמכים שיש צורך לשמור אותם עד 7 שנים אחורה.
ארונות הזזה למשרדים הוא פתרון מצויין בגלל העובדה שבמשרדים כל בלטה וכל סנטימטר מיותר הוא חיוני בצורה בלתי רגילה.
 

עלויות ארונות הזזה

ארונות הזזה הם דבר לא זול במיוחד אך במידה ואתם מעוניינים לרכוש את הארון, סקר שוק מקיף וחיפוש של חברת ארונות באינטרנט יכולה להיות בשבילכם פתרון מצויין, ארון מקצועי ואיכותי נעשה אך ורק אצל מקצועניים ולכן, אל תתפשרו ואל תחסכו גם עם מדובר בכמה מאות שקלים שיכולים ללוות אתכם לעוד מספר שנים.

 

צרו איתנו קשר על מנת שנציגנו יעזרו לכם בבחירת ארונות הזזה לביתכם!

 

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: