ארונות אמבטיה - מה חשוב לדעת?

ארונות הם אביזר ריהוט חיוני עבור כל בית בו מאוחסן ציוד, בין אם מדובר בציוד המאוחסן באופן זמני או ציוד המאוחסן לטווח הארוך. הייעוד הראשון של הארונות הוא כמקום אחסון פונקציונאלי הממוקם בחללים שונים בבית. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי ארון משמש גם כאביזר ריהוט לכל דבר ועניין.


למעשה, כל פריט אותו אנו מציבים בחלל הבית, חייב להתאים לפריטים הנוספים ולהשתלב באופן הרמוני, בצורה בה הוא ישווה לדירה מראה מעניין ואחיד בהתאם לסגנון בו אנו מעוניינים. לכל חלל בבית, מותאמים ארונות בהתאם לגודלו של החדר וכן בהתאם לכמות הדברים אותם אנו צריכים  לאחסן בהם.

 

היכן רוכשים ארונות אמבטיה

ארונות איכותיים ניתן לרכוש אצל נגר פרטי אשר יכול לבצע את העבודה בהתאם לדרישת הספציפיות שלכם וכן ניתן לרכוש אותם ברשתות השיווק אשר מציגות קולקציות חדשות של ארונות מדי מספר חודשים.
אם בשנים עברו מרבית חדרי האמבטיה בבתי האב נראו זהים בשל מגוון דל יחסית של ארונות אשר נמכרו ברשתות השיווק, הרי שכיום קולעות הרשתות לטעמם של כלל האוכלוסייה ומוכרות היצע גדול של ארונות במגוון סגנונות, גדלים, צבעים ואיכויות.

 

מה מאחסנים בארונות אמבטיה

לארונות אמבטיה שימושים רבים ומגוונים. ניתן לאחסן בהם מגבות, כלי רחצה, תרופות ואביזרי אמבטיה, תכשירים קוסמטיים ועוד. מרביתנו נוהגים לרכוש מספר רב של תכשירי ניקיון לגוף וקוסמטיקה, לרבות שמפו, סבון גוף , מרכך ועוד. את כלל הציוד אותו רכשנו אנו צריכים לאחסן במקום מוצל על מנת שלא יאבדו מאיכותם ואין מקום טוב יותר מארון המוצב בחדר האמבטיה.

 

במה שונים ארונות לאמבטיה מארונות אחרים

חדר אמבטיה הוא מקום אשר בו אחוזי הלחות גבוהים מכל חלל אחר בביתכם וזאת משום המים הרבים הזורמים בו. הלחות אשר מופרשת מהמים החמים בעת המקלחת עלולה לגרום לנזקים רבים, כמו לדוגמא לחלודה בדברי כסף אשר אינם מתאימים לחדר האמבטיה, נזק לעץ אשר אינו מותאם לאחוזי הלחות ועוד.
ארונות אשר מיועדים לחדר האמבטיה נבנו בדיוק לשם כך. אלו יצליחו לשרוד את אחוזי הלחות הגבוהים ולא יהרסו בשל כך. אם נכניס ארון מטבח אל האמבטיה, סביר להניח כי לאחר מספר חודשים הוא יתחיל להתנפח ויאבד הן מצבעו והן מאיכותו.

 

עלות ארונות לאמבטיה

אין מחירון קבוע לארונות אמבטיה, ולכל ארון יש את התג מחיר שלו.
המחיר משתנה פעמים רבות בהתאם לגודל הארון ולאיכות חומרי הגלם ממנו הוא עשוי.
ככל שתשקיעו ברכישת ארון איכותי יותר לחדר האמבטיה, כך הוא יחזיק מעמד לאורך שנים רבות, בהשוואה אל ארונות אמבטיה מחומרים פחות איכותיים. בהשוואה אל העבר, כיום ניתן למצוא ארונות איכותיים במחירים סבירים.

 

צרו קשר לקבלת ייעוץ

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: